Spitfire Mk9 - 3 Boyutlu baskı- Maiden

Hobbyking beni utandirdi! Hic beklemediğim bir hızda şikayetimi değerlendirip, kabul edip, parayi iade ettiler, tabiki hk da kullanilacak kredi olarak. Sasirdim ne yalan söyleyeyim ama hoşuma gitti. Retractları da geri istemediklerine göre ve bunları bir şekilde çalışır hale getirebilme ihtimali olduğu için bir nevi ilk set retractin parasini iade almis oldum, düze çıktık demektir :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Özgür Evren Varol' Alıntı:
Abi DHL’in olayla dogrudan baglantisi yok :)

Sen mustangi nasIl hallettin? Sorun neymiş?

Sorun yüksek hava hızıymış! Yavaşlayınca rahat çalışıyor sistem. Kapak servolarını değiştirme kararı verdim.

Sümer Yamaner' Alıntı:
Sorun yüksek hava hızıymış! Yavaşlayınca rahat çalışıyor sistem. Kapak servolarını değiştirme kararı verdim.

Süper, bence hiç değiştirme abim, bu haliyle uçağın en ama en “scale” yeri olmuş :)

Şunu şuraya koyuvereyim...

https://instagram.com/p/BfOU-E9nN8N/

HK’in para iadesi yaptığı retractlara hafiften bir giriştim ama pek de öyle 3-5 dk da çözülemeyeceğini farkedince bırakmıştım. Sonra yoğun bir iş ve ev döneminde hiçbişeye elim değmedi. Azıcık başımı kaşıyabecek hale gelince de ucuz retractlari ve dikmeleri modele taktım. Gayet de güzel çalışıyor namussuzlar... ha diyebilirsiniz, “birader uçmuyon etmiyon ne diye kasıyon retract falan” diye, hemen cevap vereyim, iniş takımları açıkken kanat rafta çok yer kaplıyordu [emoji23][emoji23][emoji23]

Şunu şuraya koyuvereyim...

https://instagram.com/p/BfOU-E9nN8N/
Gayet güzel çalışıyor arkadaşlar :thumbup:

HK’in para iadesi yaptığı retractlara hafiften bir giriştim ama pek de öyle 3-5 dk da çözülemeyeceğini farkedince bırakmıştım. Sonra yoğun bir iş ve ev döneminde hiçbişeye elim değmedi. Azıcık başımı kaşıyabecek hale gelince de ucuz retractlari ve dikmeleri modele taktım. Gayet de güzel çalışıyor namussuzlar... ha diyebilirsiniz, “birader uçmuyon etmiyon ne diye kasıyon retract falan” diye, hemen cevap vereyim, iniş takımları açıkken kanat rafta çok yer kaplıyordu [emoji23][emoji23][emoji23]
Özlemedik dersek yalan olur Evren hocam.

Baktık sen yoğunsun ve ortam durgun biz de hazır fırsat bu fırsat deyip, Forum plaformunu değiştirelim dedik :laugh: ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Gayet güzel çalışıyor arkadaşlar :thumbup:
Özlemedik dersek yalan olur Evren hocam.

Baktık sen yoğunsun ve ortam durgun biz de hazır fırsat bu fırsat deyip, Forum plaformunu değiştirelim dedik :laugh: ;D

Teşekkürler Mehmet Bey, ben de özledim de bu platform olayı da nedir diye meraklandım şimdi, biraz kurcalayayım bakayım :)

Hazır Hurricane için biçki dikiş işlerine girmişken Spitfire kanadı için de bir çift kılıf yapıverdim. Bu işlerde canlı yayınlarda bahsettiğim Bosch’un kesme adaptörü çok faydalı olduğunu ispatladı...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Moderatör tarafında düzenlendi:
2018-2019 uçuş sezonunu bugün açıyorum :thumbup::thumbup::thumbup::halay::halay::halay::yuppi::yuppi::yuppi::hoppa::hoppa::hoppa:

Ve ilk uçuş gününde pas atmak için tercihim Spitfire oldu. Üstelik, inanmakta zorluk çekebilirsiniz ama, retractlar bile sorunsuz çalışıyor! :lol::lol::lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2018-2019 uçuş sezonunu bugün açıyorum :thumbup::thumbup::halay::halay::halay::yuppi::yuppi::hoppa::hoppa:

Ve ilk uçuş gününde pas atmak için tercihim Spitfire oldu. Üstelik, inanmakta zorluk çekebilirsiniz ama, retractlar bile sorunsuz çalışıyor! :lol::lol::lol:
Öncelikle yeni uçuş sezonu hayırlı olsun %p:thumbup::halay:

Uçuş sonrası saha raporunu da mutlaka bekliyoruz Evren hocam :)

İlk uçuş tamam, feci bir yan rüzgar var uçak pist doğrultusunda taksi bile yapamıyor :lol::lol::lol:

Benden başka sadece Ukrayna’lı pilot abi “Jack” var bilmem kaç cc lik ekstrasıyla :)