sticker yapımı

• Konbuyu başlatan CAGDAS
  • Başlangıç tarihi
  • 8,835
sticker yapımı

Ertuğrul Bakır' Alıntı:
lazerjet yazıcılar Bizim Evdeki Yazıcılaradnmı ?
Evinizde de olabilir Ertuğrul.Genelde inkjet kullanılıyor evde , belki sizdeki az daha pahalı olan bir lazer jet modelidir....

sticker yapımı

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ertuğrul Bakır' Alıntı:
lazerjet yazıcılar Bizim Evdeki Yazıcılaradnmı ?
Evinizde de olabilir Ertuğrul.Genelde inkjet kullanılıyor evde , belki sizdeki az daha pahalı olan bir lazer jet modelidir....

Yazıcım HP Dejkset F2000 Özelliğine Nereden Bakabilirim ? Yada Varmıdır

Selam Çağdaş,
Bu DC-Fix'lerin şeffafları sadece rulo olarak metrelik var ancak A4 olarak hiçbir yerde yok. Hep beyaz renkli olarak var, senin şeffaf ve A4 olarak aldığın bir yer var mıdır acaba?
Görüşmek üzere

sticker yapımı

Tolga' Alıntı:
Selam Çağdaş,
Bu DC-Fix'lerin şeffafları sadece rulo olarak metrelik var ancak A4 olarak hiçbir yerde yok. Hep beyaz renkli olarak var, senin şeffaf ve A4 olarak aldığın bir yer var mıdır acaba?
Görüşmek üzere

abi ben de zamanında kırtasiyeden almıştım. ama hatırlamıyorum neresi olduğunu. rulo olarak da deneyebilirsiniz aslında. yazıcıya girecek şekilde keserek a4 veya a5 boyutunda. rulo halinde satılanların haricinde reklamcılarda daha kaliteli dc fix bulabileceğinizi sanıyorum.

sticker yapımı

Selam Çağdaş,
Aslında rulo olanı A4 boyutunda kesip denedim ama haliyle rulo düz olsun diye uğraşınca etiket bozuluyor, onu düzelttim ama bu sefer de yazıcıda sıkışıyor.. Anlayacağın pek işlevsel olmadı.
Dediğin gibi reklamcılardan halletmeye çalışacağım ;)
Tekrardan teşekküler

sticker yapımı

Tolga, geçenlerde ben A4 boyutunda Hüner Kağıt'tan almıştım. Ama adını çıkartma kağıdı falan diye biliyorlar. Tarif edersen verirler.

Merhaba Ömer Abi, çok teşekkür ederim, yarın hemen sorduracağım. Bu arada senin dediğin şeffaf değil mi? Beyaz renkli A4 şeklinde olanlar var ama ben şeffafına bakıyorum :)
Sevgiler & Selamlar

sticker yapımı

Evet, şeffaf. Yalnız daha hiç denemeye fırsatım olmadı, sonuç için bir fikrim yok.

sticker yapımı

Çok teşekkürler Ömer Abi, kontrol edeceğim :)
Selamlar

Ynt: sticker yapımı

Omur abi thknin orda bi reklamci var orda ora filmden tut dc.fix e hersey var.

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

sticker yapımı

CAGDAS' Alıntı:
Öncelikle herkese merhaba,

Ben mümkün olduğunca yaptığım uçaklarda stickerlerımı dağ kendim basıyorum........
Bunlari hangi modele yapistirdiniz?

sticker yapımı

Ahmet Turan YENER' Alıntı:
Bunlari hangi modele yapistirdiniz?
Bunların ne gibi bir önemi olabilir anlamadım Ahmet ama madem merak ettin EPP Jetlerde bolca kullanmıştı ;) Örneğin :

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

sticker yapımı

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bunların ne gibi bir önemi olabilir anlamadım Ahmet ama madem merak ettin EPP Jetlerde bolca kullanmıştı ;) Örneğin :

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

F-22 raptor yazisini görünce daha gerçekçi bir model jet bekliyordum ama :) buda iyiyimis