Tanışma- Suat Alper Seyhan

aseyhan

Yeni Uye
Merhabalar Ankara'da yaşıyorum araba ve kısa süren bir uçak tecrübesinden sonra rc heli ye merak sardım.

Şu an v911 ve v922 ile kendiimi geliştrimeye çalışıyorum.
Forumu youtube'daki v922 videolarından öğrendim ayrıca v922 ile ilgili bu kadar bilgi paylaşımı için ilgili arkadaşlara ayrıca teşekkürler.

Tanışma

Hoşgeldiniz Suat Bey...Helikopter tecrübeniz oluşmaya başlamış , zehiri almışsınız demektir .. :laugh:
Acelemiz yok , biz bu hobi ile keyfini çıkara çıkara iştigal ediyoruz.Konularımızı okuyunuz , kendinizi aktif olarak forumda gösteriniz , böylelikle hem hobinizi geliştirme hem dostluk ve arkadaşlık kurma imkanı bulursunuz.Keyifli forumlar... :saygilar:

Tanışma

Suat Alper Seyhan' Alıntı:
Merhabalar Ankara'da yaşıyorum araba ve kısa süren bir uçak tecrübesinden sonra rc heli ye merak sardım.

Şu an v911 ve v922 ile kendiimi geliştrimeye çalışıyorum.
Forumu youtube'daki v922 videolarından öğrendim ayrıca v922 ile ilgili bu kadar bilgi paylaşımı için ilgili arkadaşlara ayrıca teşekkürler.
Hosgeldiniz Suat Bey :saygilar:

Heli ile iddialı bir geri dönüş yapmışsınız ;) Hakan'ın da dediği gibi acela etmeden emin adımlarla gitmekte, keyfine vara vara bir şey yapmakta büyük fayda var ki siz de gördüğüm kadarı ile bu yoldasınız %p

V922 gerçekten hem benim hem de Türker'in oldukça büyük zevk alarak incelediği bir ürün oldu. Sizlerle tanıştıkca, bu keyfimize ortak olduğunuz gördükçe, gerçekten çok mutlu oluyoruz.

Tekrar hosgeldiniz ve keyifli forumlar :saygilar:

Suat Bey aramıza hoşgeldiniz,

Hakan Bey'in de söylediği gibi heli virüsünü almışsınız bir kere. :laugh: İnşallah keyifle modelciliğe devam edersiniz, bizde sizi hep aramızda görürüz. :saygilar:

İyi forumlar...

Şimdiye kadar rc -kolikte gördüğüm kadarı ile seviyeli insanların bilgi ve keyif paylaştığı güzel bir platform oluşuyor gibi. Umarım bu platform için her şey siz güzel insanların düşüncelerindeki gibi olur. Çok teşekkürler.

Suat Alper Seyhan' Alıntı:
Şimdiye kadar rc -kolikte gördüğüm kadarı ile seviyeli insanların bilgi ve keyif paylaştığı güzel bir platform oluşuyor gibi. Umarım bu platform için her şey siz güzel insanların düşüncelerindeki gibi olur. Çok teşekkürler.
Guzel dusunceleriniz icin tesekkur ederiz Suat bey. Insallah oyle olur :)