Tapatalk ta bazı sabit konular görünmüyor

Safak ALTINTAS

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar tapatalk uygulamam güncel. Fakat Forumlar sekmesindeki bazı Sabit Konuları göremiyorum. Siz de durum nedir ?

1 örnek ;
RC Helikopter / RC Helikopter-Teknik / Fiziksel Montaj-Kurulum içerindeki sabit konuların hiçbirini göremiyorum.

Tapatalk
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Masaüstü Görünüm

Sent from my iPhone using Tapatalk

Öncelikle dikkat ve bilgilendirme için teşekkürle Şafak :thumbup:

Evet doğru söylüyorsun bu uzun zamandır bildiğimi bir sıkıntı :-\ aynen tespit ettiğin üzere RCKOLIK SABIT konuların çoğu ne yazık ki TAPATALK düzgün gözükmüyor :-\

Sebebi ise şu. Sabit konular normalde sabitlendiği tarihe göre sıralanıyor. Bu ise zamanla sıkıntı meydana getiriyor. Biz de bu sorunu aşmak için bir modifikasyon yaptık. Bu modifikasyonda SABIT konulara "Ağırlık Puanı" veriyoruz ve bu puana göre sıralama yapıyor.

Sonra fark ettik ki TAPATALK bu sayıların "1" den farklı olmasını istemiyor. Konu hakkında (çözüm önerisi dahil) Tapatalk ile yazıştık ama çoğunlukla olduğu gibi pek bir şey çıkmadı ne yazık ki.

Biz de bir tercih yaptık : Buna göre her ne kadar Tapatalk Sabit konular düzgün gözükmeyecek olsa da, PC'den bakınca sıralamaları mantıklı olsun.

Örneğin Fiziksel Montaj kısmına yeniden bakarsan, eskiden olmayan 1 tane sabit konu göreceksin. Zira bunun Ağırlık Puan eskiden olduğu gibi "1" yaptık.

Ben de çoğunlukla telefondan girebiliyorum foruma.
Konu içlerinde forumdaki başka konulara verilen linklerin çoğu tapatalk içinde açılmıyor, browserda açılıyor ve foruma giriş istiyor(3 giriş sınırından sonra). Bunun bir çözümü var mı?
Teşekkürler!

Ne yazık ki yok Soner. Tapatalk epeydir bu tür hataları düzeltme konusunda bosvermis durumda...

Bu aralar hiç girmiyor. Sunucuya bağlanıyor diyor öyle kalıyor. Biara girdim ondada giriş yapamadım.

Ben son derece memnunum tapatalk tarafından :)

Resim upload işlemleri de daha hızlı tinypice göre...

ali yanlız' Alıntı:
Bu aralar hiç girmiyor. Sunucuya bağlanıyor diyor öyle kalıyor. Biara girdim ondada giriş yapamadım.
Senin Tapatalk bir sıkıntı olsa gerek. Bence kaldırıp tekrar kurmayı bir dene :rolleyes: :rolleyes:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Senin Tapatalk bir sıkıntı olsa gerek. Bence kaldırıp tekrar kurmayı bir dene :rolleyes: :rolleyes:
Aynen abi verileri temizleyip tekrar giriş yaptığımda girdi şuan sıkıntı yok[emoji4]

ali yanlız' Alıntı:
Aynen abi verileri temizleyip tekrar giriş yaptığımda girdi şuan sıkıntı yok[emoji4]
Super %p Bazen oluyor böyle sorunlar ;)