Tbs Discovery Guad projesi

kadir35

Çalışkan Uye
Arkadaslar başlıkta ta belirttiğim gibi bir kaç gündür tbs Discovery 400 framesini inceliyorum tecrübeli arkadaşların yorumlarını alabilirmiyim
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kolay gelsin öncelikle Kadir bey,
Zamanında benimde araştırdığım fakat fiyatını gereksiz yüksek bulmamdan dolayı almaktan vazgeçtiğim bir frame,onun yerine piyasada aynı tip klonları mevcut bir tane edindim fakat kullanmak nasip olmadı sonra arkadaşıma devrettim.
Kullanışlı bir frame,yapısı gereği fpv yapmak için ideal aynı zamanda kayıt yapmak içinde bacakların geniş açılı olması kullanışlı hale getiriyor.Fpv ekipmanlarını rahatlıkla bord üzerinde yerleştirebiliyorsunuz.Resimde görüldüğü gibi rahat bir yerleşim planı çıkıyor,ve birbirlerine çok yakın olmuyor.Hem ufak olsun hem çekim yapabiliyim hem atik olsun diyorsanız ideal bir frame.

Çoook güzel ama çoook pahalı bir model. Kullanan neredeyse herkes memnun bu modelden. İyi bir seçim olmuş ama klonlarına yönelmek daha doğru bir tercih olabilir bence de...

Sabah itibari ile sipariş geçildi Allah kurtarsın [emoji51] 216$

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Çoook güzel ama çoook pahalı bir model. Kullanan neredeyse herkes memnun bu modelden. İyi bir seçim olmuş ama klonlarına yönelmek daha doğru bir tercih olabilir bence de...
Eğer yanlış görmedim ve anlamadım ise, frame ,gimbal ve özel entegre devreler ile $600 doğru mudur :eek: :rolleyes:

Yok o Full halde ben sadece frame aldım

Kadir Türkyılmaz' Alıntı:
Yok o Full halde ben sadece frame aldım

O zaman hayırlı uğurlu olsun diyelim Kadir :thumbup:

Kit gelmeden motor ve escler tamam sırada uçuş kartı var ama ne takıcam karar veremedim

Kadir Türkyılmaz' Alıntı:
Kit gelmeden motor ve escler tamam sırada uçuş kartı var ama ne takıcam karar veremedim
ooooh Kadir, sen zaten tüm kararları ve siparişleri vermişsin, sonra bu model sizce nasıl diye konu açıyorsun :laugh: :D

[emoji51][emoji51][emoji51]