Tek Rakibim Amerikan Donanması! :D

Mahallemizin delisi bu modeli bitirip, 10 günde yüzer hale getirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
Sanırım bir Zutor doğuyor. ??
Adam nereden tanıdı yaa :)) Evren abinin postunda yazıyoruz gerçi, neyse ki dahtacılara birşey demez ? zutor modelin inşaat konusu yeterince detaylı olduğu için burada yeni bir konu açma gereği duymadım, ortalık sakinleşsin inşallah Maiden yüklerim.
NOT: ilk balsa tecrübem, müthiş birşeymiş bu ya hu??

Evdeki delikanlı tekneyi rahat kullanabilir sanırım. :p Sizede heliyi indirip kaldırmak kalır.:rolleyes:
Oda içinde video sayılmaz...;)

Geçen gün kumandayı verdim eline, 30 saniye sonra "bu çok sıkıcı" diyip geri verdi :lol: Helikopterci olacak zahar :p

Aslında bu işi su üzerinde yapmayı isterdim ama malesef mümkün değil, zira RC uçuş yapmanın serbest olduğu tek yerde su yok :D Gemiyi yüzdüğüm yerde helikopteri uçurursam hapse girerim :lol:

Kısacası, sayılsın sayılmasın, oda içindeki videolarla idare etmek zorundayız :D

Gelsin abi gelsin evde dura dura dahta delisi olduk, coronadan daha beter bir virüs bulaştırdın bize ??
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Süperrrrr :heartxf: :thumbup::thumbup::thumbup:
Eline sağlık, dahta candır, balsa canandır :thumbup:

Adam nereden tanıdı yaa :)) Evren abinin postunda yazıyoruz gerçi, neyse ki dahtacılara birşey demez ? zutor modelin inşaat konusu yeterince detaylı olduğu için burada yeni bir konu açma gereği duymadım, ortalık sakinleşsin inşallah Maiden yüklerim.
NOT: ilk balsa tecrübem, müthiş birşeymiş bu ya hu??

Balsaa böceği ısırmış seni artık, iflah olmazsın... ömür boyu taşıyacağın bir hastalık bu, klübe hoşgeldin :thumbup:

Gönder gelsin kardeşim :heartxf:

Bolca sahne var, başarılı inişler, kazalar, kameraya çarpmalar :D iyice sahne biriksin bir video derlerim :thumbup:

Buarada dün komik birşey oldu, malesef kameraya kaydedilemedi, iniş denemeleri sırasında helinin pali kıç tarafındaki "yakın hava savunma sistemi" zımbırtısına çarptı, heli denizin dibini boyladı, ama sistem de hasar gördü. Sonuç itibariyle sistem işe yaradı ama, tasarlandığı gibi fazlaca yaklaşan bir "hava tehditini" kahramanca etkisiz hale getirdi :lollol::lol::evil:

Geçen gün kumandayı verdim eline, 30 saniye sonra "bu çok sıkıcı" diyip geri verdi :lol: Helikopterci olacak zahar :p
Akıllı çocuğun hali başka oluyor canım :heartxf:%p
Bolca sahne var, başarılı inişler, kazalar, kameraya çarpmalar :D iyice sahne biriksin bir video derlerim :thumbup:
Merakla bekliyoruz :thumbup:
Buarada dün komik birşey oldu, malesef kameraya kaydedilemedi, iniş denemeleri sırasında helinin pali kıç tarafındaki "yakın hava savunma sistemi" zımbırtısına çarptı, heli denizin dibini boyladı, ama sistem de hasar gördü. Sonuç itibariyle sistem işe yaradı ama, tasarlandığı gibi fazlaca yaklaşan bir "hava tehditini" kahramanca etkisiz hale getirdi :lollol::lol::evil:
Eeee :eek: Heli ne durumda onu açıklamamışsın kardeşim :embarras: ;D

Eeee :eek: Heli ne durumda onu açıklamamışsın kardeşim :embarras: ;D

Denizin dibini boyladı dedim ya :D Neyseki sanal denizdi :evil:

Şaka bir yana, Helide de epey hasar var, pallerden birisi yırtıldı İniş takımlarının gövdeye geçtiği sistem yalama oldu zırt pırt düşer hale geldi. Ama bunlar sadece bu gemiye inme denemelerinin sonucu değil, bu gemi ortada yokken bile zavallı helikopter neler çekti benden bir bilseniz ? Gemiye inme çalışmalarındaki kazalardan birisinde pil kablosunun bir ucu ana karta bağlandığı yerden koptu, ama kolayca geri lehimledim yerine. Sonuç itibariyle heli hala uçar durumda :thumbup: Zaten sıra onun gövdesini giydirmeye geliyor yavaş yavaş, o arada bir de genel bakım kontrolden geçer.

Modelde kullandığım 3D baskı parçaları yayınladım, ilegilenen olursa indirebilir:

Ellerine emeklerine sağlık kardeşim :heartxf: :thumbup: Bulunması kolay olsun diye bu mesajı ilk mesaj içine de kopyaladım :RCKolik: