Tekrardan Selamlar

niang167

Hobilerim Yaıam Tarzım
Merhaba abilerim arkadaşlarım :saygilar: Daha öncelerden Mehmet Küçüksarı abiyle felan daha önceden konuşmuşluğumuz vardır :) Geçen senelerde bir v922 almıştım hover videosunu felan atmıştı.Beğenilmişti tabi ondan sonra sıkıntı yaşadım hayrini görmedim deyim :(Tabi şimdi yeni bir sayfa açtım bu hobide 9 gün önce forumdan bir abimden sağolsun v922 aldım 2 kere felan denenmişti :) geldi uçmaya başladım öncelerde biraz uğraştırdi tabi :D :laugh:taki o kara güne kadar hafta sonu invert deneyim dedim 2 takla attırdım :laugh:ondan sonra çakıldı felan derken L modda bi taklaya kalkiyim dedim yurtta demez olaydım :D kuyruk kırıldı motor çalışmıyor ama şükür yedek parçalar geliyor ve recevirda yanma yok artık nasıl çarptıysam motor kablolari kopmuş onu tamir edecem inşallah tekrardan aranızda olmaktan büyük bir sevgi ve mutluluk duyuyorum tekrardan görüşmek dileğiyle :saygilar: :thumbup:

Tekrardan Selamlar

Teşekkürler

Tekrardan Selamlar

Hoşgeldin Mehmet, umarım bu defa herşey yolunda gider. ;)

Tekrardan Selamlar

Hoşgeldiniz tekrardan ;)
922 de L modda inverte gecmeyiniz, H modda geçmeniz gerekiyor.
L modda inverte gectiginiz anda heli yere cakilir ne yazikki sizde bu durumu yasamissiniz.

Tekrardan Selamlar

Bir 922 sahibi ve severi olarak çok tavsiye etmiyorum invert falan denemeni :) önce normal uçuşunu geliştir sonra bakarsın o konulara, kuyruk bomunu da makaronla sarmayı unutma o da yoksa elektrik bandı. Kargo ücretini öderim dersen bir tane fazla bom var elimde gönderebilirim.

Tekrardan Selamlar

H.ibrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Hoşgeldiniz tekrardan ;)
922 de L modda inverte gecmeyiniz, H modda geçmeniz gerekiyor.
L modda inverte gectiginiz anda heli yere cakilir ne yazikki sizde bu durumu yasamissiniz.
Teşekkür ederim :D evet biraz aceeci davrandım sonuç hüsran :laugh:

Tekrardan Selamlar

Türker Akgün' Alıntı:
Hoşgeldin Mehmet, umarım bu defa herşey yolunda gider. ;)
Teşekkürler Türker abi inşallah en büyük temennim o :D :saygilar:

Tekrardan Selamlar

Akın Bulat' Alıntı:
Bir 922 sahibi ve severi olarak çok tavsiye etmiyorum invert falan denemeni :) önce normal uçuşunu geliştir sonra bakarsın o konulara, kuyruk bomunu da makaronla sarmayı unutma o da yoksa elektrik bandı. Kargo ücretini öderim dersen bir tane fazla bom var elimde gönderebilirim.
Düşünceleriniz için teşekkür ederim :saygilar: Zaten gelen parçalar var bunun haricinde makarondur v.s şeylerdir çok alacağım şey var tabi ama nereden başlayayım bilemedim :embarras:

Tekrardan Selamlar

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tekrar hosgeldin Mehmet :)
Teşekkürler Mehmet abi kısaca Akif demeniz yeterli :saygilar: bu arada abi v922 ile ilgili çok tamir yöntemi buldum hele ki servoların tamiri ile ilgili yakında sizlerle paylaşacağım bu videoları :RCKolik: :laugh: