Teşekkürler Hakan Ülgenalp : Pilot-TR Yozgat Fun Fly Hediyemiz

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar,

Sağolsun Hakan kardeşimiz, Burdur'dan "Pilot-TR Yozgat Fun Fly" gelirken eli boş gelmemiş ve tüm forumumuz adına çok güzel ve anlamlı bir hediye hazırlamış.

Kendisine buradan bir kez daha tüm forum adına teşekkür etmek istiyorum :bravo:

Pilot-TR sahibi Hasan Bey'e ne zaman, nasıl takdim edelim derken, videodan da görüleceği üzere biraz aceleye geldi ve plansız oldu :embarras: Ama önemli olan düşünmek dedik ve sizlerle de bu anı paylaşmak istedik.

Hediye sonrası Hasan Bey özellikle bizlere bir kere daha teşekkür etme nezaketinde bulundu. Buradan bu alçak gönüllü davranış için kendisine de bir kez daha teşekkür ederiz.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Otobüste giderken konusu geçmesine rağmen, hediyenin takdim anını ben de kaçırdım. :( Ama gerçekten çok güzel bir jest olmuş doğrusu. Hakan kardeşime bu düşünceli ve ince davranışından dolayı kendi adıma da çok teşekkür ediyorum! :bravo:

Hakan abi yüreğine sağlık :) düşünüp hazırlamışsın e tabi imkanda olunca güzel birşey çıkmış ortaya bizde kuru kuru gittik :(

Mesut AKIN' Alıntı:
Hakan abi yüreğine sağlık :) düşünüp hazırlamışsın e tabi imkanda olunca güzel birşey çıkmış ortaya bizde kuru kuru gittik :(
Estağfurullah Mesut ustam , biz zaten hepimiz adına böyle birşey düşündük ve yaptık, Hasan Bey'in o güzel organizasyonu karşısında adı bile anılmayacak kadar küçük bir ayrıntıydı sadece.
Böyle bir etkinliğe imza atmış , bu işlere gönül vermekten de fazlasını yapmaya çalışan güzel insanları sadece fikir olarak değil , aslında mümkün olan her düzeyde desteklenmesi ve onöre edilmesi gerektiğine inanıyorum.