The Little Big Goblin - Goblin Fireball : Goblin Micro Yolda :)

İlker Sönmez' Alıntı:
Çok mikro değil bu yav, şöyle 130-180 boyutunda birşeyler yapsalar bende düşünürdüm ama bunun benim için pek bir cazibesi yok.

Mehmet abi ile aynı fikirdesiniz İlker abi, o da öyle düşünüyor 250-280 size modeller hakkında :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Diğer taraftan OXY3 zaten bir micro model değil. Bu büyüklükte ve sınıfta bildiğim tek model zaten .

Sınıf hakkındaki şahsi fikrim ise, micro desen micro değil, 450 sınıfından da küçük bir model. 450 sınıfının atikliği, çevikliği ve istenen ideal pilotaj seviyesi malum. Dolayısıyla en azından şahsi olarak bana bu sınıf pek hitap etmiyor :D Bir gün ne zaman TAREQ gibi uçarsam o zaman 1 tane OXY3 çekerim altıma :laugh: ;D

İlker Sönmez' Alıntı:
Çok mikro değil bu yav, şöyle 130-180 boyutunda birşeyler yapsalar bende düşünürdüm ama bunun benim için pek bir cazibesi yok.
Bu modelin 450 sınıfından bir farkı yok bence de. Neticede kırım yaşamamak gerekiyor.

Şöyle içim rahat bir micro olsun diyorsan en ideali Blade 180 İlker hocam. Hele şu modlar sonrasında tadından yenmiyor :D

-- Rescue özellikli Micro Brain
-- Servo Saver mod (Servo dişlilerini 1 kere metal yapınca servo sıyırmayı unutuyorsun)
-- Tork Tube Upgrade (Dişli sıyırma derdine son)

Goblin 380 kutusu ile Fireball kutularını bir kıyaslayalım :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da yeni çanta olsa gerek :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu da yeni çanta olsa gerek :)

Fireball cometin yanında durunca sanki biraz trasparan gibi mi bana mı öyle geliyor. :rolleyes:

Türker Akgün' Alıntı:
Fireball cometin yanında durunca sanki biraz trasparan gibi mi bana mı öyle geliyor. :rolleyes:
Aynen öyle :rolleyes: Sanki 1 kat boya az atmışlar gibi :lollol: :lol:

o çantayada bir kit parası isterler herhalde :)

Kesinlikle mini comet daha çok Goblin çizgisinde...

Fireball için ilk zamanlar fiberglass kanopi, üzeri çıkartmalı olabilir maliyet gerekçesi ile falan diyorlardı... Kanopi tasarımı çizgileri vs. de biraz aftermarket kanopilere benzedi.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Fireball için ilk zamanlar fiberglass kanopi, üzeri çıkartmalı olabilir maliyet gerekçesi ile falan diyorlardı... Kanopi tasarımı çizgileri vs. de biraz aftermarket kanopilere benzedi.
Ben yedek parça olarak Canopy ve boom ne kadara satacaklar onu merak ediyorum :islik: Bu yaklaşıma göre oldukça uygun olması lazım ki, iddia ettikleri gibi Antreman ve çalışma modeli olabilsin.

Canopy gelişmesi ile ilgili görseller

Bu da son FINAL hali. Merak ettiğim bunları alan mı yapıştıracak :rolleyes:

kadir kocaman' Alıntı:
o çantayada bir kit parası isterler herhalde :)
Yok artık o kadar da değil be Kadir :eek:f: Tahminim $55 + Kargo. Çantaların kargosu da az tutmuyor gerçi :laugh:

model tutulursa fusuno bu işe el atar zaten

Sticker olayı gerçekleşmiş yani :) Belki biraz da o yüzden göze comet daha hoş görünüyor. Sanırım onda sticker yok, doğrudan boya...

Rasim Öztürk' Alıntı:
Sticker olayı gerçekleşmiş yani :) Belki biraz da o yüzden göze comet daha hoş görünüyor. Sanırım onda sticker yok, doğrudan boya...

aynen Rasim doğrudan boya gibi duruyor..

Türker Akgün' Alıntı:
abı muhtemelen canopy plastık , etiket yapıştırma geriside malıyet düşürmüşler :D

Her şeyde olduğu gibi FIREBALL test amacı ile TAREQ uçurmuşlar ve video başında da küçük bir tanıtım kısmı var :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol