Görseller THSF F3N 2018 Yarışmasında Neler Oluyor ?

Bizleri kırmayıp gelen ve yarışan yarışmayan tüm arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ederiz.

Dereceye giren kardeşlerimizi de ayrıca tebrikler :bravo::thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Ödül töreninden görüntüler...

Başta Emre, Doğukan ve Kağan, katılan tüm yarışmacı arkadaşlara teşekkürler. Videoları sabırsızlıkla bekliyorum :)

Normalde 4 tur olacaktı, kışa doğru havanın erken kararması vb. sebeplerle 3 turda tamamlanmıştır diye tahmin ediyorum. Kazasız belasız güzel bir mücadele olmuş.

Sıralamada ilk üçe giren arkadaşlaımı en içten duygularımla tebrik ediyorum.
Aslında benim için sonuçlar pek de sürpriz olmasa da , oraya kadar uzak ya da yakın demedem , yarışmaya katılsa da katılmasa da , organizasyona katılım gösteren tüm arkadaşlarımız , gönlümüzün şampiyonu oldular bile ...
Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum , zorlu hava şartlarına rağmen , böyle bir organizasyon gerçekleştirmek gerçekten kolay bir iş değil , herkesi ama herkesi tebrik ediyorum :halay::thumbup::RCKolik:

Ferid arkadaşımızı ayrıca kutluyorum, Azerbaycan'dan buraya yarışma isteği ile geldi, hem de kiralık helikopter ricasıyla. Belki Ferid arkadaşımız yarışma sırasında helikoptere tam alışamadı. Tebrikler Ferid.

Teşekkürler Levent abi :) Helikoper, kırım bi yana da, bu yarışma bana çooook şey kazandırdı. Yeni insanlar tanıdım, yeni arkadaşlıklar edindim :) En büyük hazine ve kazanc bu bence !

Son düzenleme:
Yarışmaya katılan tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Böyle organizasyonları daha sık görmek güzel olurdu. İki gündür resmen festival havasında zaman geçti, gönül isterdi ki canlı canlı yanınızda olmak ama nasip forumdan takip etmekmiş, böylede güzel oldu. Emeği geçen herkesin eline sağlık harika bir iş oldu.:RCKolik:

Aksam sahadan ayrildiktan sonra yemek yedik, biraz oturduk sohbet ettik, yolda da biraz oyalaninca donus baya bir gecikti. Bi yarim saat once eve girdim.

Iki gunluk yorgunlugun, yolun, bir miktar uykusuzlugun ve kosturmanin her dakikasina degdi. Valla arkadaslar, yalanim yok, yarisma beklentimin cok otesinde, super keyifli gecti :) Dostlarimizla birarada olmanin tadina bir de yarisma heyacani eklenince bambaska bir hal aldi. Sahada bir yanda tatli rekabet varken, diger yanda da super bir yardimlasma vardi. Yarisan arkadaslarimizin heyecani gorulmeye degerdi.

Ulkemizde ilk kez duzenlenen bu sampiyonanin bundan sonraki yillarda katlanarak buyumesini ve kok salmasini gonulden istiyorum. Aramizda olan olamayan, ama bizi hic yalniz birakmayan butun dostlarimiza tesekkur ederim :)

Ben de eve geç girdiğim için sabah yazabiliyorum :D

O kadar yol ve yorgunluğun ( büyük kısmı cumartesi ayaklarımızın ıslanmasından dolayı :lol: ) karşılığında çook keyifli harika bir haftasonuydu,
Emre abinin dediği gibi bu yarışmanın ve bu tatlı rekabet kültürünün kök salarak kalıcı olması benim de en büyük temennim,
Katılan ve forum üzerinden destek veren herkese çok teşekkür ederim,