Training ???

byreci

Uye
Merhaba...
Training de Heli Orientation training kısmındaki helikopterin çok hızlı hareket etmesinin bir sebebi var mı ?
Zira normal modda helikopteri istediğim gibi hover da tutarken training modunda gösterilen yerlerde durmak oldukça zor.

Training ???

Muhtemelen training kısmında işi biraz zorlaştırmak için advanced seviye zorluk aktif oluyordur. Siz normal çalışmalarınızda basic veya intermediate seviyede çalışıyorsanız o yüzden farklı gelmiş olabilir.

Training ???

Türker Akgün' Alıntı:
Muhtemelen training kısmında işi biraz zorlaştırmak için advanced seviye zorluk aktif oluyordur. Siz normal çalışmalarınızda basic veya intermediate seviyede çalışıyorsanız o yüzden farklı gelmiş olabilir.
Bu soru zamanında benim de çok sorladığım bir soruydu. Hatta hiç unutmuyorum 4.Seviyeyi geçememiştim. Epey bir süre orada kaldım.

Sebebi Türker kardeşim de dediği gibi, normal uçuş modunda uçuş stilini Basic-Intermediate- Advance olarak ayarlamak mümkün. Ama training modunda bu seçenek yok ve default advanced ayarlı. Bu nedenle normal uçuşta hareketi yeni denerken önce Basic başlayın. Baktınız hareket oturdu sonra uçuş modunu 1 kademe zorlaştırın. Normal modda bu hareketi yeniden yapmaya çalışın. İlk aşamaya göre daha hızlı adapte olacaksınız. En son da Advance bu hareketleri yapın. Bu şekilde stick kullama hassasiyetiniz artacak ve hem gerçek hayatta hem de training daha ileri düzeylere geleceksiniz.

Eğer training belli bir seviyede takılıp, kalırsanız ve bir türlü geçemezseniz, moralinizi bozmayın. Normal modda ders planını uygun devam edin. Arada bir trainer modda kaldınız yere dönün. Bir bakacaksınız bir gün takıldığınız seviye geçmiş ve aynı günde 3-4 seviye birden atlamış olacaksınız.

Özetle sim çalışmasına yılmadan devam Recai Bey %p

Training ???

%p Zaten yılmadan devam ediyorum ama traning kısmının ilk aşamalarının bu kadar beni zorlaması işin açıkçası canımı sıkmadı değil. Mantığıma göre training kısmının acemiler için olması ve motive edici olması gerekiyordu :)

Training ???

recai ikinci' Alıntı:
%p Zaten yılmadan devam ediyorum ama traning kısmının ilk aşamalarının bu kadar beni zorlaması işin açıkçası canımı sıkmadı değil. Mantığıma göre training kısmının acemiler için olması ve motive edici olması gerekiyordu :)
Real Flight training kısmında modelcileri biraz zorlamayı tercih etmiş ama bu zorlama sahada pozitif olarak bizlere geri dönüyor bence. :)