Trex 450 DFC ile eglendik :)

Mehmet Karakaya

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Başlıktaki gibi 450 DFC ile bugün eglendik, tek video var. Keyifli seyirler..

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from SpaceShipOne...

Valla Mehmet ozlemisiz seni 450 ile gormeyi :) Yine costurmussun, bravo :thumbup:

Bakiyorum video cekimi icin yurtdisindan elemanda getirdiyorsun :D Saka bir yana eline saglik, keske kameranin zoom olsaymis ama yine de anlasiliyor ne kadar hizli ve cilgin uctugun %p Sticklerine ve paylasim icin ellerine saglik :)

Mehmet bey sticklerinize sağlık. :bravo: Çok güzel uçuş, keyifle izledim. 450 sınıfı bir heliyle böyle 3D akrobasiyi her zaman göremiyoruz. :coolxf: Paylaşım için teşekkürler. :)

Re: Trex 450 DFC ile eglendik :)

Teşekkürler abiler sağolun. Çok keyifli bir alet, Her eve bir 450 lazım. :)

Tebrikler videonun nasıl bittiğini anlamadım bile :thumbup: Benim yapmak istediğim ve simulatorde çalıştığım haraketlerin hepsini yapmşsınız :) :)

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Başlıktaki gibi 450 DFC ile bugün eglendik, tek video var. Keyifli seyirler..

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

güzel uçuş olmuş üstadım,, kullanılan pil nedir? birde 450 pro dfc super combo sanırım

Ynt: Trex 450 DFC ile eglendik :)

4S setupla ucuyor heli o nedenle bukadar seri

LG-G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kullanılan setupu yazar misiniz ?

Tabiki,

Standat Align Elektronik ve Motor var.Align ESC yi setup ile 4S çalışır hale getirebilirsiniz.Motor ve ESC 4S destekliyor.
Bunun haricinde Align 3GX ve birtek Kuyruk Palleri Align dan farklı olarak KBDD dir.

4S setup da 1300 mah pil kullanıyorum,4.dk da inince piller 3.80, 3.78 gibi iniyor.Rahat 5dk uçar..

Bu arada Stunt1 %60 Flat ve Stunt2 %75 Flat ayarlı ...Değerleri düşük tuttum çünkü makine zıp zıp yerinde durmuyor.Video Stunt1 %60 Flat ile çekildi.
Selamlar...

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Tabiki,

Standat Align Elektronik ve Motor var.Align ESC yi setup ile 4S çalışır hale getirebilirsiniz.Motor ve ESC 4S destekliyor.
Bunun haricinde Align 3GX ve birtek Kuyruk Palleri Align dan farklı olarak KBDD dir.

4S setup da 1300 mah pil kullanıyorum,4.dk da inince piller 3.80, 3.78 gibi iniyor.Rahat 5dk uçar..

Bu arada Stunt1 %60 Flat ve Stunt2 %75 Flat ayarlı ...Değerleri düşük tuttum çünkü makine zıp zıp yerinde durmuyor.Video Stunt1 %60 Flat ile çekildi.
Selamlar...
Teşekkür ederim bunu dışında her hangibir upgrade yaptınız mi dişli felan ? Şimdi bende align 450m ve align 35a esc var 4s lipo alıp kullanabilir miyim ? Birde ben 3 tane 3s pil almış bulundum 4s pil de alırsam 3s piller çöp mu olacak yoksa sahada bunun ayarını yapıp 2siylede ucabilir miyim ? Teşekkürler :)

Yok hayır neden çöp olsun, sadece biraz kulfetli olucak, 4s lerden sonra tekrar Esc setup yapıp 3s çevirmen lazım o kadar.

Bunların haricinde benim makinede kbdd turuncu kuyruk palleri hariç farklı bişey yok.

Üzerinde 3GX var. Ama versiyonuna daha bakmadım.

Berkay zaten 4S yeni baslayan birisi olarak sana fazla gelebilir. O yuzden bastan 3S pilleri kullanacak sekilde gerekli konfigürasyon yap ve ucmaya basla. Zaten model sana yeterince hizli ve oynak gelecek, merak etme ;)

Berkay Mehmet abi haklısın, makine gerçektende çok agresif. Ben dediğim gibi Kafa turunu düşürmek için Throttle Curve 60 ve 75 Flat yaptım. Biraz 3S ile ısınmak başta daha iyi olabilir.