Trex 450Sport V2 Flybar to Tarot 450 DFC

Peki trex 450 se v2 icin yeni fbl dfc'ye donusum icin bir kit var midir ? Gerci kit olunca icinde 3gx de olacaktir. Sadece mekanik aksam olsa super olurdu.

gumush' Alıntı:
Peki trex 450 se v2 icin yeni fbl dfc'ye donusum icin bir kit var midir ? Gerci kit olunca icinde 3gx de olacaktir. Sadece mekanik aksam olsa super olurdu.

Mevlüt abide bir adet 450 dfc kafa olacaktı. Fearhering shaft da veriyor. İlanlara bakarsınız.

3gx de arada satış ilanları görüyorum. Mutlaka vardır bir yerlerde... Zor bulunacağını tahmin etmiyorum.

Edit: zaten ünite aramıyormuşsunuz. Mekanikten kasıt sadece dfc kafa sanırım.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Uzerine birde FBL unite ekleyince cok oluyor.

Bu durumda 550e'yi DFC'ye cevimeye calismak 450sev2'yi satmak daha mantikli olacak. Original 450sev2 satilik :)

Helipross'dan arastirmalarim ile bu listeye ulastim ama cok bilgim yok acikcasi. 2009 ve 2010 yilinda aldigim hemen hemen hic ucmadigim modecilige ara verince biraktigim 1-2 aydir yeniden modelcilige baslama hevesim ile ne yapacagima karar veremedigim bir konuydu.

Swash degismesede sorun olmayabilecegini okudum bende ama daha kisa feathering saft gerekli gibi okumustum.

gumush' Alıntı:
Helipross'dan arastirmalarim ile bu listeye ulastim ama cok bilgim yok acikcasi. 2009 ve 2010 yilinda aldigim hemen hemen hic ucmadigim modecilige ara verince biraktigim 1-2 aydir yeniden modelcilige baslama hevesim ile ne yapacagima karar veremedigim bir konuydu.

Swash degismesede sorun olmayabilecegini okudum bende ama daha kisa feathering saft gerekli gibi okumustum.

Şunu ben almıştım, 450 plus vardı o zamanlar, fbl ye geçecektim. O ara gaui x3 aldım, bunu kullanmadan sıfır kaldı. Benden Mevlüt abi aldı, modele taktık, bir uçuş yaptık. Sonra JR Forza kampanyası patladı, o da onu alınca kafa sıfır gibi kaldı. Yanında feathering shaft da var.

arkadaslar sizden yardim istedim satilik ilanlar icin baska konu aca bilirdiniz bence

her sey guzel.0dereceyi yakaladim.ama max ve minimum açılar bir birinden farklı oluyor.neden ola bilir?max ve minimum ayarladığım zaman bu sefer 0derece yalnış oluyor.neden ola bilir?0dereceyi pallere giden kolları açtım oldu.DFC kafa açtım ama biraz gevşek durdu.bilmiyorum ne yapacağımı :(

90 derece,paralellik ayarları tamam.ilkte yazdığım tail problemi ve pitch açısı kaldı.lutfen rica ediyorum.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

kumandadan pitch curve -i lineer olarak değilde istediğim gibi değişe bilirmiyim?bu arada servo servo-dan swash-a giden kollari cok actim.ama bi sey fayda vermedi.

Subhi bey

konusunda bununla ilgili bilgi ve oneriler var gibi , bunlara goz atabildiniz mi ?