Trex 500 fbl kırım yedek parça

İlgi Alanı
Uçak
Helikopterim hover pozisyonunda havadayken kuyruk palinin biri üzerime fırladı. Bende gazı ani kapatarak yere çarpmasına neden oldum.
Benim sorum şu bunun parçalarını tedarik edebileceğim bir yer bulamadım. Modelim Trex 500 esp nin fbl ye dönüştürülmüş hali. Kuyruk palini tutan metal parça içinden kırılmış. iniş takımları ortadan kırıldı. tork türk aktarma dişlisi sıyrık. Yurt içinde yada yurtdışından parçalarını nereden en kısa zamanda tedarik edebilirim. Yardımınıza şimdiden teşekkür ederim. Yoksa hiç uğraşmayıp parça parça satayım diye düşünüyorum!

Geçmiş olsun. AliExpressden yada bangoodda uygun birşeyler olabilir. Bi araştırın isterseniz.

Geçmiş olsun, sanırım en kolay bulabileceğiniz yer aliexpress tır. Yurt içi hayal zaten diğer sitelerde de 500 'ün ilk hali için pek bir seçenek kalmamıştı. Banggood da 500 için pek parça yok yine malesef 500 esp ler için yedek bulmak artık zor:embarras:

TREX 500 en kronik sorununu maalesef sizin de başınıza gelmiş :( Esas konusunu bulamadım ama aynı konu ile ilgili şu eski mesajları paylaşayım istedim. Keşke daha önce aklımıza gelmış ve sizi uyarmış olsaydı :(

Bu saatten sonra bu model için yedek parça bulup toplamak bana göre nerede ise imkansız.

Peki size göre şu anda parça problemi olmayan en uygun kit hangisi?

TREX 500 en kronik sorununu maalesef sizin de başınıza gelmiş :( Esas konusunu bulamadım ama aynı konu ile ilgili şu eski mesajları paylaşayım istedim. Keşke daha önce aklımıza gelmış ve sizi uyarmış olsaydı :(

Bu saatten sonra bu model için yedek parça bulup toplamak bana göre nerede ise imkansız.
Parça bulamayacaksın parça parça satayım ben bunu.

Aliexpresten gartt markası altında her parçasını clone olarak bulup alabilirsiniz, kuyruk fırlaması benim de başıma gelmişti, gartt marka pilasitk pal tutucu almıştım, genel kanı pilastiklerde bu sorunun olmadığı yönünde.

Aramaa kısmına gartt 500 yazmanız yeterli.

• Beğen
Tepkiler: Ayhan Battal
Aliexpresten gartt markası altında her parçasını clone olarak bulup alabilirsiniz, kuyruk fırlaması benim de başıma gelmişti, gartt marka pilasitk pal tutucu almıştım, genel kanı pilastiklerde bu sorunun olmadığı yönünde.

Aramaa kısmına gartt 500 yazmanız yeterli.
Ali gartt da patlamış sanırım, en son ne kendi sitesine ulaşabildim ne de aliexpress te doğru düzgün parça bulabildim ben. @Ali Yalçın

Not: Tekrar baktımda bayağı parça varmış aliexpress teki gartt mağazasında :saygilar:

Sahibinden de buna ait kayışlı sistem var satın alsam uyumlu olur mu?