Trex 600E PRO DFC Testler ve Sorunlar :D

Ynt: Trex 600E PRO DFC Testler ve Sorunlar :D

Sırrı bey cok tesekkur ederim oncelikle , cikan aksakliklarin ardindan modeli bu aksam-sorunsuzca ucurmayi basardim :) vidyosunuda cektik ancak yarin upload edip paylasabilirim , iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut kardeşim bu habere kesinlikle çok sevindim, senin mutluğun bizlerin de mutluğudur,en kısa zamanda videonu seyrederiz inş. gözlerimizin pası gider :thumbup: Hadi hayırlı
olsun kardeşim. %p

SIRRI TABAKOĞLU' Alıntı:
Mesut kardeşim bu habere kesinlikle çok sevindim, senin mutluğun bizlerin de mutluğudur,en kısa zamanda videonu seyrederiz inş. gözlerimizin pası gider :thumbup: Hadi hayırlı
olsun kardeşim. %p

Sırrı bey tekrar teşekkür ederim :) gözlerinizin pası gidecek bir perfomans yok vidyoda çünkü tedirgin ve temkinli uçmaya çalıştım vidyoda :) acaba tekrar sıyırırmı yaptığım ve uyguladığım çözüm sağlıklı çalışırmı diyerek :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesut AKIN' Alıntı:
Sırrı bey tekrar teşekkür ederim :) gözlerinizin pası gidecek bir perfomans yok vidyoda çünkü tedirgin ve temkinli uçmaya çalıştım vidyoda :) acaba tekrar sıyırırmı yaptığım ve uyguladığım çözüm sağlıklı çalışırmı diyerek :)
Hafta sonu uçuş öncesi final testler de tamamdır diyorsun yani üstad :halay: :yuppi:

Merhaba Mesut eline , emeğine sağlık çok iyi bir çalışma olmuş,heli'nin havada geçirmiş olduğu uçuş süresinde herhangi bir olumsuzluk yok %p Bir sonraki uçuşa hazır gözüküyor,

tebrik ederim ve alçak gönüllü olman ise bambaşka bir güzel olay , inş. bir gün gelir bende böyle uçuş yapabilirim ;) Ama işte tecrübe bu olsa gerek kırım yapan bir kişi olarak sanki

hiç bu olayları yaşamamışçasına rahat serin kanlı gördüm seni %p Hadi hayırlı kırımsız uçuşlar dilerim kardeşim :saygilar:

Ynt: Trex 600E PRO DFC Testler ve Sorunlar :D

SIRRI TABAKOĞLU' Alıntı:
Merhaba Mesut eline , emeğine sağlık çok iyi bir çalışma olmuş,heli'nin havada geçirmiş olduğu uçuş süresinde herhangi bir olumsuzluk yok %p Bir sonraki uçuşa hazır gözüküyor,

tebrik ederim ve alçak gönüllü olman ise bambaşka bir güzel olay , inş. bir gün gelir bende böyle uçuş yapabilirim ;) Ama işte tecrübe bu olsa gerek kırım yapan bir kişi olarak sanki

hiç bu olayları yaşamamışçasına rahat serin kanlı gördüm seni %p Hadi hayırlı kırımsız uçuşlar dilerim kardeşim :saygilar:

Sırrı abi oncelikle cok tesekkur ederim' model hazir gibi :) insallah 3 t ucus sonra su koyvermez :D abi bu atada bu ucus cok iyi degil 3 4 hareket var sadece bende bunlari yapamiyorsum ama bir ay isyerinde her gun e r saat sim calisarak kaptim bunlari :) yarindan itibaren yine sim calismaya devam edicem :)

Türker Akgün' Alıntı:
Keyifli, kırımsız bol uçuşlar üstad herşey tamam gözüküyor. :halay: :yuppi:

Türker tesekkur ederim , Amin , 700dfc ve 600dfc yi yan yana birkac poz cekmek istiyorum :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi