Trex 700N DFC 3gx alıyorum arkadaşlar :)

Can Yastıoğlu' Alıntı:
... 3gx hiç kullanmadım umarım zorlanmam ayarlarken...
Can bende de 3gx var bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım. Zorlanacağını sanmam.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Can hayırlı olsun kardeşim , nihayet 700'ü almaya karar verdin, aslında sana daha ucuz ve kaşıntını çabucak giderecek bir önerim vardı... :lol: Şimdi yakıtıydı , yedeğiydi, bir sürü masrafın olacak ...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şakamdan alınmadığını düşünüyor , ve inşallah hayallerinin modeline bir an önce kavuşmanı diliyorum kardeşim.... :saygilar:

...ama sen gene de düşün şunu be , ilerde kırımın olursa Hakan tavsiye ettiydi de almadım diye hayıflanma ... :lol: :lol:

yedek almayacağım buna ... Yani bujidir balatadır felan alırım okadar. Başına birşey gelirse alırım artık :) şuan bagajda duruyor namussuz bakmadan aldım valla :) incelemedim bile hiç. Oğuza fıvenmeme değil hani 700 nedir nasıldır diye bile imceleyemeden bagaja attım :) kanopi ile girmedi zaten kanopisiz girdi ama :) koca mondeo yahu valla 800 lık bu açıdan kimsenin tercihi olmayacaktır eminim.
Delikopter' Alıntı:
Can hayırlı olsun Kırımsız uçuşlarr... :thumbup:
ehehe saolsın dostum darısı sana ama uçak merakın artmış gibi sanki :)

Hey maşallah , bagaja attın , geliyor artık öyle mi... :bravo: :bravo:
Hadi bakalım , Allah utandırmasın , kırımsız ,kazasız güzel uçuşlarını görürüz inşallah...... :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tugra abi cok ozel bir insan. Boyle olunca da muhabbetti de bir baska oluyor dogal olarak :thumbup:

Simdi bakarsin senin bu yeni ceylani goren 1-2 Ucakci da dayanamayip heliye baslar, sonra hakan ve Huseyin var. Derken bakmissin 5-6 kisilik Burdur Heli takimi kurulmus ;)
Mehmetcim o sizin güzelliğiniz beni utandırıyorsun :embarras:
Can'ın zaten 700 lüğe geçeceğini benim 700 ile uçuşumdan sonra anlamıştım. Eski planı 600 lüğü flybarless yapıp gereksiz ağırlıklardan kurtulmak idi ancak 700 bütün planlarını bozdu :lol:
Açıkçası bu 700 denen meret gerçekten insanın bütün dengesini bozuyor, ben bununla uçmaya başladıktan sonra 600 atölyede kendisine iyice yer edindi hiç yerinden bile kıpırdamıyor desem yalan olmaz ;) Elimde çok fazla 600 yedeği var bu modeli bir şekilde elimden çıkartıp 700 modeli için yavaş yavaş sağlam bir yedek hazırlığı yapmak istiyorum. Bir taraftanda acıyorum satamıyorum çünkü üzerinde o kadar çok uğraştım ve upgrade yaptımki bir türlü kıyamıyorum. Varsın dursun nasıl olsa yer müsait.
Can'ın 700 ile zaten yeteri kadar ilerlemiş olan uçuşunu hepimizden daha ileriye taşıyacağına eminim, adam her zaman uçmak içen zaman bulabiliyor, geçenlerde konuştuk 16 galon yakıt harcadım şimdiye kadar dedi, Türkiyede çok eski olmadıktan sonra 1 sene içerisinde bu kadar yakıt çoğumuz harcamadık. Burdur ve Can'ın modelcilik için durumu gerçekten çok müsait,sadece ona biraz gaz verecek ve bazende frenleyecek birisine yada birilerine ihtiyarcı var. Sonuç olarak 700 ile önümüzdeki aylarda bambaşka bir Can seyredeceğimize adım gibi eminim. Birde şu bir işe yaramaz yakıtını değiştirse çok iyi olacak. :saygilar:

N.Tuğra Tuncel' Alıntı:
Mehmetcim o sizin güzelliğiniz beni utandırıyorsun :embarras:
Can'ın zaten 700 lüğe geçeceğini benim 700 ile uçuşumdan sonra anlamıştım. Eski planı 600 lüğü flybarless yapıp gereksiz ağırlıklardan kurtulmak idi ancak 700 bütün planlarını bozdu :lol:
Açıkçası bu 700 denen meret gerçekten insanın bütün dengesini bozuyor, ben bununla uçmaya başladıktan sonra 600 atölyede kendisine iyice yer edindi hiç yerinden bile kıpırdamıyor desem yalan olmaz ;) Elimde çok fazla 600 yedeği var bu modeli bir şekilde elimden çıkartıp 700 modeli için yavaş yavaş sağlam bir yedek hazırlığı yapmak istiyorum. Bir taraftanda acıyorum satamıyorum çünkü üzerinde o kadar çok uğraştım ve upgrade yaptımki bir türlü kıyamıyorum. Varsın dursun nasıl olsa yer müsait.
Can'ın 700 ile zaten yeteri kadar ilerlemiş olan uçuşunu hepimizden daha ileriye taşıyacağına eminim, adam her zaman uçmak içen zaman bulabiliyor, geçenlerde konuştuk 16 galon yakıt harcadım şimdiye kadar dedi, Türkiyede çok eski olmadıktan sonra 1 sene içerisinde bu kadar yakıt çoğumuz harcamadık. Burdur ve Can'ın modelcilik için durumu gerçekten çok müsait,sadece ona biraz gaz verecek ve bazende frenleyecek birisine yada birilerine ihtiyarcı var. Sonuç olarak 700 ile önümüzdeki aylarda bambaşka bir Can seyredeceğimize adım gibi eminim. Birde şu bir işe yaramaz yakıtını değiştirse çok iyi olacak. :saygilar:

4 Galon Rapicon sipariş ettim abi.
Bakalım onunla nasıl olacak duman :) 600 lük ilede wildcat'leri yakarım :D Seviyom ben o yakıtı ucuz ucuz pek tatlı :) İçesim geliyor.
Çok simulasyon çalışmak lazım abi ya. Yaşlanmışız ya hareketleri bütünleştirip beynime kazıyamıyorum. Yeni birşeyler deneyeyim diyorum yok hareketleri birleştiremiyorum. Gördüğüm bir kaç geçiş var hala çözemedim nasıl yapıldığını :)

Küçük şehrin böyle şeylerde avantajı yok değil ama paylaşacak insan bulmak mesele...

Can Yastıoğlu' Alıntı:
Küçük şehrin böyle şeylerde avantajı yok değil ama paylaşacak insan bulmak mesele...
Öyle deme biz dört gözle bekliyoruz Can paylaşımlarını RCkolik olarak. :)

Biz ne güne duruyoruz Can , anlamasak da anlamış gibi yaparız , düşsen de , uçsan da hep alkışlarız kardeşim.... :bravo: :lollol:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Biz ne güne duruyoruz Can , anlamasak da anlamış gibi yaparız , düşsen de , uçsan da hep alkışlarız kardeşim.... :bravo: :lollol:
:) Yok be kardeşim hani hep tek tek uçuyorum ya ondan diyorum :) Uğur abinin 450'lilikte geldi arka koltukta onu toplamamı bekliyor. Simulasyonda felan gayet güzel uçuyor. Yıllardır uçakta kullanınca yön sıkıntısı hiç hiç yok sadece biraz sert hareket ediyor. İlk başlarda üniteyi beginner moduna alıp azcık alıştıracağım :) Helici ortamı olacak yavaş yavaş. Haldun banada sipariş geçelim diyordu :) Onada alırsak epey şen olur.

Bu arada Uğur abi benim 600N'e göz koydu ama dahaca veresim yok :)

Türker Akgün' Alıntı:
Öyle deme biz dört gözle bekliyoruz Can paylaşımlarını RCkolik olarak. :)

Eheh :) Valla çok uçuyorum aslında ama çekecek adam yok :)

Potansiyel 2 helici aday daha, super :thumbup: Allah tamamina erdirsin insallah ;)