TSH Gaui Team

TSH Gaui Team

Şurayı bi canlandıralım arkadaşlar. Yeni kullanıcılardan bildiklerimi ekledim. Gaui kullanıp da takıma dahil olmayan arkadaşlar da ses versinler lütfen :)

TSH Gaui Team

Rasim Öztürk' Alıntı:
Takıma bak, benimkinin 9 katı :rolleyes:

8.5 katı. Tevfik abi sallantıda. Kendisi jr a doğru kayma eyleminde :D

Tevfik abinin 2 lafından biri jr olmaya başladı. Ama diğeri de Gaui :laugh:

TSH Gaui Team

tamerkaymakci' Alıntı:
8.5 katı. Tevfik abi sallantıda. Kendisi jr a doğru kayma eyleminde :D

Tevfik abinin 2 lafından biri jr olmaya başladı. Ama diğeri de Gaui :laugh:

JR ın ara modeli yok ki, 450den sonra 700e atlıyor. En azından güncel serilerinde bu durum böyle...

700 de malum, Deniz bir kırımda paller hariç 328 pound gibi bir masraf çıkarınca vazgeçti diye biliyorum.

TSH Gaui Team

Emre Kaman' Alıntı:
Şurayı bi canlandıralım arkadaşlar. Yeni kullanıcılardan bildiklerimi ekledim. Gaui kullanıp da takıma dahil olmayan arkadaşlar da ses versinler lütfen :)
Bir GAUI sever olarak beni de fahri üye olarak yazmanı rica edeceğim Emre :thumbup:

TSH Gaui Team

Rasim Öztürk' Alıntı:
Gaui severler mikado sevmez mi ;D
Sevmesini sever de, duyduk ki Mikado'nun yeni bir sevdalısı varmış, hiç bir şeyi gözü görmüyormuş ;D Hal böyle olunca tırsıyoruz biz de sevdiğimizi söylemekten :lollol: :lol:

TSH Gaui Team

Rasim Öztürk' Alıntı:
JR ın ara modeli yok ki, 450den sonra 700e atlıyor. En azından güncel serilerinde bu durum böyle...

700 de malum, Deniz bir kırımda paller hariç 328 pound gibi bir masraf çıkarınca vazgeçti diye biliyorum.

Rasim, Tevfik abi forza 450 yi zaten çok seviyor. Deniz'in 700 üde çok beğenmişti ama Tevfik abide benim gibi max 6s destekliyor. 520 mm palin üzerini çeviremiyoruz :D :D

Bizim buluşmalar başlasa da aklına girsem yavaştan ...

TSH Gaui Team

Merhaba, beni de yazabilirsiniz...

TSH Gaui Team

Emre Kaman' Alıntı:
önce makineyi görelim :p ;D :yuppi:

Al sana makine ;D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Fahri üyelere yazılalım bari az da olsa geçmişimiz var :coolxf:

TSH Gaui Team

Rasim Öztürk' Alıntı:
Al sana makine ;D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol