TSH Gaui Team

TSH Gaui Team

Takımı boş bırakmaya gelmiyor, yeni transferler var. Bildiklerimi ekledim. Yeni liste şu şekilde:

1- Türker Akgün - Gaui X3
2- Emre Kaman - Gaui X7
3- İsmail Şencan - Gaui X3
4- Tamer Kaymakçı - Gaui X5
5- Ergün Gürer - Gaui X7
6- Mustafa Güney - Gaui NX4
7- Mesut Sert - Gaui R5
8- Erdener Şensoy - Gaui X7
9- Fatih Başaran - Gaui X3
10- Yusef Bensinyor - Gaui NX4
11- Deniz Sert - Gaui X3, X5
12- Kemal Katırcı - Gaui X7

Rasim Öztürk' Alıntı:
Emre abiden de bekliyorum :D

Gelecek, bi yerini bulsun da ;D

tamerkaymakci' Alıntı:
Nx7 mi geldi Rasim :)
Dusuk bir ihtimal de nx4 :D

Yok yok :D

TSH Gaui Team

Selam arkadaşlar bende listeye girebildim musait zamanda bende setupumu paylaşcam :) şimdilik uçmasada ekipmanlarım tamam maidene az kaldı :thumbup:

TSH Gaui Team

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Peki ne ?? Hala bir açıklama bekliyoruz :D

Yerine takınca gösterecektim ama merakta bırakmayım :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Saol abi [emoji4] Ustune Logo aldim, yetmedi bi de Goblin aldim, e tabi kustu biraz. Bir iki tatsizlik cikardi. Ben de gonlunu alayim dedim X7'nin [emoji1]

TSH Gaui Team

Emre Kaman' Alıntı:
Saol abi [emoji4] Ustune Logo aldim, yetmedi bi de Goblin aldim, e tabi kustu biraz. Bir iki tatsizlik cikardi. Ben de gonlunu alayim dedim X7'nin [emoji1]
Kesinlikle :lol: Bu ara yeni fark ettim de bu boom Govde kismi epey bir genismis tipki Speed tarzi :thumbup: Ilk cikanlar sanki farkli miydi yoksa ben mi yanlis hatirliyorum acaba :rolleyes:

TSH Gaui Team

Yok abi, biraz resmin açısından öyle gibi olmuş. Ama tabi düz bir boru gibi de değil, öne doğru genişleyip gövdenin arka tarafını içine alıyor. Boyutları G700 boom'uyla aynı gibi, hatta aynı. Şekli ve boyaması, cilası çok güzel. Renkler zaten kalbimizin rengi, daha ne olsun :D

Hatta, zaten bugün monte edemiycem ben bunu, bi video çekip g700 kuyruğuyla yanyana getireyim, karşılaştırma olsun.

TSH Gaui Team

Ah ah hastasıyım bu kuyruğun.
Bir X7 de ben mi alsam , dur önce bir piyango bileti alayım çıkarsa alırım :lollol: :lol:

Yılbaşı için noel babadan bir X7 , bir R5 , bir 700 xxtreme , bir türbin motorlu mig 29 istiyorum. Noel baba sesime gel.

TSH Gaui Team

İlker Sönmez' Alıntı:
Ah ah hastasıyım bu kuyruğun.
Bir X7 de ben mi alsam , dur önce bir piyango bileti alayım çıkarsa alırım :lollol: :lol:

Yılbaşı için noel babadan bir X7 , bir R5 , bir 700 xxtreme , bir türbin motorlu mig 29 istiyorum. Noel baba sesime gel.

Valla noel bana bu listenin yekününü görünce sesine değil de, tünelin ucundaki ışığa doğru gitmeye başlayabilir abi :D Piyango çıkarsa bi 700xxt de ben alırım. Hatta bi de NX7, hatta bi de TDR oldu olacak. Hatta hatta, gider Avant'ı satın alırım, Mostro gibi muhteşem bi makine yok olmaktan kurtulur :D Ah Mostro ah, ahh... İçimde kaldı :D