Türkiye'nin en güzel demiryolu köprüsü; Varda Köprüsü

Ercan ÇINAR

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.ercancinar.com
İlgi Alanı
Multikopter
Arkadaşlar selam,

Uzun zamandır havaçekimlerini yüklemiyordum, Adana'ya bir iş seyahati için gitmiştim, ertesi gün kısa bir zaman ayırıp, Karaisalı bölgesine gittim ve çekimleri gerçekleştirdim.

Sesi sonuna kadar açıp izlemenizi tavsiye ederim :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tek kelimeyle muhteşem! Çekimlerin yanı sıra düzenleme de harika olmuş, elinize emeğinize sağlık. :saygilar:

Gercekten özlemiştik senin çekimlerini Ercan :thumbup: Her şeyi ile 4x4 çalışma olmuş, emeğine sağlık %p:bravo:

Bu arada çekim ne kadar sürdü ? Soruyorum çünkü epey bir tren geçmiş maşallah :)

Her zaman ki gibi çok başarılı çekim ve efektler izlemesi son derece keyifli bir video olmuş elinize sağlık :)

Mehmet abi çekimler yaklaşık 3 saat sürdü, ilk pil uçuşta 40km rüzgar vardı, ama ya uçacak ya oturacaktım, Bende burada uçmayı haftalar önce planlamış ve başka bir fırsatımın uzun süre olmayacağını düşünerek saldım kuşu, neyse sorunsuz olarak uçabildim.

Burada tren çekimleri inanılmaz heyecanlı oluyor, çünkü tek bir şansınız var, kadrajı doğru yakalayamaz yada yaw stiğine biraz fazla açı verirseniz görüntü bozuluyor. o nedenle tren takipleri şimdiye kadar yaptığım çekimlerin en heycanlısı oldu :)

Elinize, kameraniza, kumandaniza saglik. Cok guzel bir gotuntu! Tebrikler!

Çok güzel bir çekim, harika montaj, bir bucuk dakikalık bir video için harcanmış onca saat ama ortaya çıkan görüntü muazzam.
Ercan bey ne ile yaptınız bu çekimleri?

Son düzenleme:
Çok güzel bir çekim, harika montaj, bir bucuk dakikalık bir video için harcanmış onca saat ama ortaya çıkan görüntü muazzam.
Ercan bey ne ile yaptınız bu çekimleri?
Aykut Bey teşekkür ederim,

Çekimleri dji p3 adv modeli ile yaptım, akabinde montaj sırasında birazda renklerine dokundum...

Selamlar sevgiler.