Turnigy 9xr USB programlayicisi hakkinda yardim

volkii

Yeni Uye
arkadaslar merhaba bana yardımcı olun lutfen 9xr kumandam var ama USBasp AVR Programming Device for ATMEL proccessors kablom yok ulamadım eneri verirmisiniz veya bursada olan ve bu usb ye sahip olan bana yardım etsin lütfen iyi akşamlar :D

volkan suyabatmaz' Alıntı:
arkadaslar merhaba bana yardımcı olun lutfen 9xr kumandam var ama USBasp AVR Programming Device for ATMEL proccessors kablom yok ulamadım eneri verirmisiniz veya bursada olan ve bu usb ye sahip olan bana yardım etsin lütfen iyi akşamlar :D

Merhaba kumandaya yazılım mı atıcaksınız? şayet öyle bir şey var ise o usb aparata ihtiyacınız var,, bende bir tane mevcut lazım ise özelden görüşelim.

selam arkadaşlar valla bende de aynı derd var bende bursada oturuyom bana yardımcı olun lutfen ben satın aldım üretimi durmuş otadar sansısızım yani bi yazılım yüklesek bile yeter alarm kesilsin şimdiden tessekkur ederim :D
Volkan Bey,

"Ben de aynı dert" var ne demek :rolleyes: Konuyu açan zaten siz değil misiniz ?? Kadir bey, yardımcı olurum demiş. Özelden kendisi ile temasa geçiniz.

gectım gectım acemılık bole bısey ıste kusuruma bakmayın lutfen :(

mehmet abıcım bana bi yardımcı olurmusun abi 9xr ye yazılım yüklüyo ama bu cıkıyor ve olmuyor

arkadaslarım abılerım bana yardımcı olurmusunuz 9xr kumandama yazlım yüklüyorum fakat olmuyo ve bu cıkıyo neden olabılır sımıdıden tessekkur ederım saygılarımla

Started AVRDUDE
C:/Program Files (x86)/eePe/avrdude.exe -c usbasp -p m64 -P usb -U eeprom:r:C:/Users/volkan/AppData/Local/Temp/eebackup.hex:i
=================================================================================

avrdude.exe: warning: cannot set sck period. please check for usbasp firmware update.
avrdude.exe: AVR device initialized and ready to accept instructions

Reading | ################################################## | 100% 0.00s

avrdude.exe: Device signature = 0x1e9702
avrdude.exe: Expected signature for ATMEGA64 is 1E 96 02
Double check chip, or use -F to override this check.

avrdude.exe done. Thank you.

=================================================================================
AVRDUDE done - exit code 1

mehmet abıcım bana bi yardımcı olurmusun abi 9xr ye yazılım yüklüyo ama bu cıkıyor ve olmuyor
Valla Volkan, konu ile ilgili ne biliyorsam aşağıdaki 2 konuda paylaştım

Şayet bunlara bakarak yaptım yine de olmadı diyorsan, nette araştırman lazım. Artık Turnigy 9XR de sattım o yüzden bir şey söylemem çok zor :-\

abı tessekkur ederım ellerın dert gormesın bıde bole yapayım