Turnigy ESC Programlama

Cahit Kaş

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Daha önce Mehmet Bey ESC ile ilgili terimleri açıklamış ve Align ESC programlamayı anlatmıştı. Ben de işin özünü o videolardan öğrendim ama yine de bu benim Turnigy Plush ESC lerimi programlamama yetmemişti.

Kullanım klavuzu da yetersiz gelmişti. Bu işe yeni başlayanlar bilirler, her şey çok karışık görünür başlangıçta.

Ben de belki birilerinin işine yarar diye bu ESC programlama videosunu hazırladım. Hazırladığım ikinci video olması nedeniyle eksik ve yanlışlıklar olabilir.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: ERTAN eRKAN
Turnigy ESC Programlama

Elinize sağlık Cahit Bey. :bravo:

Gördüğüm en kolay anlaşılır ayar videolarından biri olmuş. :thumbup:

Birçok arkadaşımızın ve benimde çok işime yarayacak bir konu olması da ayrıca güzel.

Üstelik benim çoğu zaman yaptığım gibi gevezelik etmemiş 7 dakika gibi ideal bir sürede de tamamlamışsınız videoyu. :laugh:

Tebrikler ve Teşekkürler. :saygilar:

Turnigy ESC Programlama

Elinize saglik Cahit bey :thumbup: Gercekten sizde bir yetenek var %p Belki de mesleginiz icabi, zaten öğretmeye bir yatkin oldugu icin kamera karsisinda benden cok daha basarilisiniz :bravo:

Konuyu hemen Sabitleyip Indeks ilave edip, gerekli yerlere link verelim ki, ihtiyaci olanlar daha rahat bulabilsinler ;)

Turnigy ESC Programlama

Türker Akgün' Alıntı:
Elinize sağlık Cahit Bey. :bravo:

Gördüğüm en kolay anlaşılır ayar videolarından biri olmuş. :thumbup:

Birçok arkadaşımızın ve benimde çok işime yarayacak bir konu olması da ayrıca güzel.

Üstelik benim çoğu zaman yaptığım gibi gevezelik etmemiş 7 dakika gibi ideal bir sürede de tamamlamışsınız videoyu. :laugh:

Tebrikler ve Teşekkürler. :saygilar:

Türker Bey Teşekkürler. Beğenmenize sevindim. Ben videolarınızda gevezelik ettiğinizi düşünmüyorum. Eğer Gevezelik etmiş iseniz etmeye devam edin. Çünkü sonuna kadar sıkılmadan izliyorum.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Elinize saglik Cahit bey :thumbup: Gercekten sizde bir yetenek var %p Belki de mesleginiz icabi, zaten öğretmeye bir yatkin oldugu icin kamera karsisinda benden cok daha basarilisiniz :bravo:

Konuyu hemen Sabitleyip Indeks ilave edip, gerekli yerlere link verelim ki, ihtiyaci olanlar daha rahat bulabilsinler ;)

Size de çok teşekkürler Mehmet bey. Yetenek demeyelim de 11 sene MAT-GEO anlatıyor olmamın verdiği bir rahatlık olabilir. Ama inanın anlatırken çok zorlandığımı hissediyordum.
Kamera karşısında hiç rahat olacağımı sanmıyorum ki zaten kamera arkasında durmayı tercih ediyorum.

Ynt: Turnigy ESC Programlama

Cok guzel olmus. Ufak modellerde plush escler cok iyi calisiyor kesinlikle 450 helilerde uygun fiyatli konfigurasyonda tercih edilmeli

U9200 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ynt: Turnigy ESC Programlama

ahmet.goktas' Alıntı:
Cok guzel olmus. Ufak modellerde plush escler cok iyi calisiyor kesinlikle 450 helilerde uygun fiyatli konfigurasyonda tercih edilmeli

U9200 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Teşekkürler Ahmet Bey.
Bu arada sizin Raptoru alasım var ama V922'den sonra hayvan kadar heliyi nasıl aldığımı eşime nasıl izah ederim bilemiyorum. :)

Turnigy ESC Programlama

Arkadaşlar scorpion HKIII 4020 1350 kw motor
turnigy plush 80a esc '' Timing, Cut off ve Cut off threshold ''
degerlerinin ne olacagini yapamadim. Ilk ucusu gerceklestirmek istiyorum fakat bu dedigim terimleri yapamadim.