Uçuş yasağı olan illerde haftasonu uçuşları için nasıl izin alınabilir ?

Korkma bence bişey olmaz hakan kardeşim, foruma neşe katayım diye yazdım üzdüysem seni özür,
aslında dediğin doğrun kışın evden işe başka bir şey yapmıyoruz maalesef ,
aracımın arkası full dağcılık malzemeleri bazen gidiyorum tavsiye ederim çok stresli
olursam izci team okan tozun izliyorum bi izle müthiş keyif alıyorum
sağlıcakla

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Estağfurullah Mesut bey,üzmek ne demek , daha güzel bile oldu , farkında olmadan negatif yaydığımı anladım.Aksine oldukça pozitifimdir ama demek ki son zamandaki koşullar aküyü bitirdi ve negatif olduk :)
İzci teami düzenli olarak ben de izliyorum,Off-road benim de çok severek izlediğim bir spor.
Siz profesyonelce dağcılık yapıyorsanız ne mutlu size , gerçek bir terapi olduğuna şüphem yok.Bir gün imkan bulursam ben de denemek isterdim :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: mesut büyük
Ben uçaklarımızın kayıtlı olduğu sivil havacılık sitesinden uçuş izni talep etmiştim adres düzgün girilmediği için talep reddedildi. Uçuş iznini uçuş yapacağınız tarihten 6-7 gün önce talep etmelisiniz. 2 sayfa bilgi dolduruyosunuz sonra cevap bekliyoruz. Zahmetli bir iş sürekli her hafta talep etmek daha kolay bir yöntem olsa daha iyi olurdu.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Ben uçaklarımızın kayıtlı olduğu sivil havacılık sitesinden uçuş izni talep etmiştim adres düzgün girilmediği için talep reddedildi. Uçuş iznini uçuş yapacağınız tarihten 6-7 gün önce talep etmelisiniz. 2 sayfa bilgi dolduruyosunuz sonra cevap bekliyoruz. Zahmetli bir iş sürekli her hafta talep etmek daha kolay bir yöntem olsa daha iyi olurdu.

her hafta talep etmek zorunda değilsiniz maksimum 45 gün izin verebilme hakkı var mülki idarenin buna bağlı olarak aylık yada 45 güne kadar izin talebinde bulunabilirsiniz

Paylaşım için teşekkür ederiz. Bu arada eski bir üyemiz olarak rica etsek forum kuralları gereği müsait bir zamanda Profilinizdeki Kullanıcı Ad-Soyadınızı güncelleyebilir misin ?