UKMUK Uçuş alanı hakkında

Gökay ERDER

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Usta Kanatlar Model Uçak Kulübü(UKMUK) a kayıt, yıllık ücret nedir bilen yardımcı olabilir mi?

Yanlış hatırlamıyorsam 2013 yılında (belki 2014) Hezarfen üyelik rakamlarının aşırı yükseltilmesine tepki olarak bir grup Hezarfen uçucusu tarafından Hadımköy, Babanakkaş civarlarında bir yerde bir tarla kiralandı. Zemini tesviye edip golf çimi kapladılar. Sonra bildiğim kadarıyla ufak tefek yapılaşmaya gittiler. Kendilerini Usta Kanatlar Model Uçak Kulübü olarak tanımladılar. Üye kabul edip etmediklerini ve ediyorlarsa yıllık ücreti, varsa giriş ücretini bilmiyorum. Aralarında tanıdığım Ateş Hanibu, Tonguç Eroltu, Bülent Altınörs, Ertem Erdoğdu var. İzinleri olmadığı için telefonlarını yazamıyorum ama sosyal medyadan ulaşılıp bilgi alınabilir.
Ayrıca ücretli ve düzeyli bir uçuş alanı aranıyorsa Hezarfen'den daha iyisini bulmanız zor.

alanı hafta sonu ziyarete gelip Bülent bey ile görüşebilirsiniz

3 - Usta Kanatlar Model Uçak Kulübü(UKMUK)
* Koordinatları :

* Adres : Baba Nakkaş Köyü Koşuyolu Mevkii Nakkaş Çatalca/İstanbul

Cevaplar için teşekkürler, açıkçası Hazerfen de olacağım oradaki yetkililer çok yardımcı oldu. İyi kapli güzel insanlar ayrıca. Yalnız yol 1.5 saat sürüyor açıkken. O yüzden UKMUK u da merak ettim. Teşekkürler ilginiz için.

Cevaplar için teşekkürler, açıkçası Hazerfen de olacağım oradaki yetkililer çok yardımcı oldu. İyi kapli güzel insanlar ayrıca. Yalnız yol 1.5 saat sürüyor açıkken. O yüzden UKMUK u da merak ettim. Teşekkürler ilginiz için.
Hadımköy'de ya da Çatalca'da falan oturmuyorsanız UKMUK 2 saat sürecek demektir.

aaa ben onu farkedemedim karıstırdım sanıyorum anadolu yakasında...
Anadolu yakasında IMUK var. Ömerli baraj gölü havzasında. Bir de çok yakınında bir oluşum daha var. Yine UKMUK gibi. IMUK sınırlı sayıda üye kabul ediyor ve giriş ödentisi oldukça yüksek. Her sene ayrılan üye kadar yeni üye alıyorlar. Referansla alıyorlar. Diğer ekip daha dostça ve halk işi. Bildiğim kadarıyla daha kolay kabul ediyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Gökay ERDER
Diğer ekiple ilgili şöyle bir ilan vardı nisan aylarında...

• Beğen
Tepkiler: Gökay ERDER