Urla civarı modelci var mı?

Ömer bey merhaba. İzmir gurubundan uzun zamandır uzak kaldım. Uçuş için sanırım Manisa'da bulunan pisti kullanıyor İzmir'li arkadaşlar. Yada Buca Efmod pistini. Bu haftasonu Bodrum ve Fethiye'de olacağım.
Hem yüzyüze tanışmak, hemde sohbet için müsait zamanınızda buluşup gidebiliriz.

Arkadaşlar, uzun bir süre Urla İzmir taraflarında olacağım. Forumda buralardan kimse var mıdır acaba?
Allah Allah ya Ömer abi oldu mu şimdi Urla falan hiç olmadı birde uzun süre diyorsun Urla İzmir biz gidemiyoruz diye mi yapıyorsunuz hiç olmadı fena fena çok fena :lol::lol:
Tadını çıkar abi çok güzeldir Urla :saygilar:

Allah Allah ya Ömer abi oldu mu şimdi Urla falan hiç olmadı birde uzun süre diyorsun Urla İzmir biz gidemiyoruz diye mi yapıyorsunuz hiç olmadı fena fena çok fena :lol::lol:
Tadını çıkar abi çok güzeldir Urla :saygilar:
Valla @Mustafa Hacılar , uzun bir süre daimiye bile dönebilir. Ama, şu an için gidip gelmeler olsa da yaza kadar buradayız. Daha etrafı tanımaya çalışıyorum, ama ilk izlenimler iyi. Lakin, tanıdık iki kelam edecek kimse olmaması zor. Keşke yakınlarda olsaydın. :embarras:

Aynen abi güzel olurdu oralarda olabilseydim. Bu yazda gidemedim İzmir e ama bir kaç aya planım var, gelmek istiyorum. İnşallah denk geliriz sende orda olursun görüşürüz. :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Ömer Erkan
Ömer Abi hoşgeldin İzmir'e. Maalesef İzmir'de uçacak bir alan bulamayacaksın. İzmir'li modelciler de Manisa'ya geliyor uçmaya. Urla'dan gelen bir arkadaşımızda var ama bu foruma üye değil ve ben de telefon numarası yok. Zaten dediğim gibi o da uçacağı zaman buraya geliyor. Her zaman için bekleriz. Gelecek olursan bilgi verirsen bende ona göre program yaparım. 0506 533 80 33 numaradan ulaşabilirsin.

Aynen abi güzel olurdu oralarda olabilseydim. Bu yazda gidemedim İzmir e ama bir kaç aya planım var, gelmek istiyorum. İnşallah denk geliriz sende orda olursun görüşürüz. :saygilar:
Geldiğinde haberleşelim Mustafa. Ben yaza kadar çoğunlukla burada olacağım. Mutlaka denk geliriz.
Ömer Abi hoşgeldin İzmir'e. Maalesef İzmir'de uçacak bir alan bulamayacaksın. İzmir'li modelciler de Manisa'ya geliyor uçmaya. Urla'dan gelen bir arkadaşımızda var ama bu foruma üye değil ve ben de telefon numarası yok. Zaten dediğim gibi o da uçacağı zaman buraya geliyor. Her zaman için bekleriz. Gelecek olursan bilgi verirsen bende ona göre program yaparım. 0506 533 80 33 numaradan ulaşabilirsin.
Nesimi bey, yazdığın için çok sağol, teşekkür ederim. Görünüşe göre, en azından ara sıra, ben de o taraflara doğru geleceğim. Tabi sizler kabul ederseniz. Urladan bir modelciyle telefonda tanıştık, ama aynı kimse midir bilmiyorum.
Bu arada, yarın için bir program varsa, yanımda uçak falan olmasa da, katılmak isterim.