[Urun]: Frsky Horus X12S çıkıyor

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Frsky yeni kumandası yolda... İsmi Horus...

Tasarımda Jeti örnek alınmış gibi duruyor. Ben bu tip ekran yerini daha çok beğeniyorum. Özellikle boyun askısı ile kumanda kullanırken alttaki ekranı görmek zor. Bu şekli daha iyi...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Özellikleri bayağı iyi :)

FEATURES
● Full telemetry and real-time data logging
● 6 position encoder for easier flight modes switch
● Integrated GPS module and Inbuilt 6-axis sensor (3-axis gyro and 3-axis accelerator)
● All CNC 6 ball bearings gimbals with accuracy hall sensor and extensible by stick ends
● Internal and external antenna selectable
● FrSky FrTX operation system
● Inbuilt wireless trainer system
● Antenna detection and SWR warning
● Audio speech outputs (values, alarms, settings, etc.)
● Two types trainer ports
● Safe power switch with integrated strap base
● MP3 player
● Industrial high resolution TFT screen readable outdoor

SPECIFICATION
Compatibility
FrSky X series, D series, L series receivers and V8-Ⅱ series receivers (plus other receivers if an external module is used)
Operating Voltage Range
DC9.6V
Number of Channels
16 Channels (up to 32 Channels)
Operating Temperature Range
-10~60℃

İnceleme videoları...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Pek bize göre olmasa da bir JETI Klone olarak görünüş, tip ve özellikle renkli ekranı ile güzel bir kumanda olmuş.

Kumanda tepsisinde bu tarz kumandalar daha şık gözüküyor. Özellikleri güzelmiş kumandanın

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Pek bize göre olmasa da bir JETI Klone olarak görünüş, tip ve özellikle renkli ekranı ile güzel bir kumanda olmuş.

Size göre olmasa biraz iddialı olmuş Mehmet Bey. Bu kumanda asıl helikopter kullananlara göredir. Sticklerde hall effect sensör kullanıldığı için hassasiyet klasik kumandalara göre çok fazla. Sırf bu yüzden bile sizlerin tercih etmesi gerekir bu kumandayı.

Yorumları okudum biraz... Hall sensör iyi güzel de, gimballar Jeti kadar hassas değilmiş falan...

E tabi jeti 1300 dolar küsür... Donanıma göre yukarı doğru çıkıyor... Ekmek köfte ilişkisi :)

Orjinali için;

Paylaşım için teşekkürler Rasim. :thumbup:

Frsky gerçekten çok enteresan bir firma, bildim bileli dikkat çekici üretimler yapıyor. :eek:

Ama nedense sahalarda göremiyoruz bu ürünleri bir türlü, onu da anlamış değilim. :rolleyes:

ERC markette var... Kullanıcı girişi yapınca 626 dolar...

Rasim Öztürk' Alıntı:
ERC markette var... Kullanıcı girişi yapınca 626 dolar...
Bilgilendirme için teşekkür ederiz Rasim %p Sen yazınca aklıma geldi, aslında bu kumanda Hobbyking gireli epey bir oldu. Gördüğüm kadarı ile fiyatı da sanki daha uygun :) 498 dolar.

https://hobbyking.com/en_us/catalogsearch/result/?q=frksy+horus