[Urun]: Goblin Fireball Competition

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
SAB yine yapacağını yapmış :laugh: :D Fireball sonrası çıkardı başta competition serisi motor olmak üzere Karbon canopy ve kuyruk ile 1-2 metal kırmızı parçayı :laugh: bir araya getirmiş ve yaptığı comboya da "Fireball Competition" ismini vermiş :D

Normal Fireball yani sadece motor ve ESC olan kitin fiyatı $300 iken, Yeni Competition fiyatı $450 olarak azıcık tuzlu geldi bana :angry:

Ben alacak olsam kesinlikle "Fireball" serisini alır, kırım yaşadıkça upgrade leri yapardım ;)

Ürün Linki :

Özellikler:
Standard Fireball kite ilave olarak

- Competition Serisi Motor
- Comp motora göre ayarlanmış 60A SAB ESC (Standard kitteki aynı ESC)
- HE015 Kırımız Aluminium blade grip arms
- Kırmızı Aluminium tail pitch slider
- Kırmızı kuyruk palleri
- Kırmızı hafif karbon görünümlü Fiberglass Canopy
- Kırmızı Karbon kuyruk

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Alacak olsam şu combo çok daha mantıklı.

Standard Fireball Super Combo kitindeki canopy ve kuyruk upgrade edilip, 2 tane de pil ilave etmişler :thumbup:

Link :

Fiyat : 470 Euro

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bert'den güzel bir tanıtım videosu :thumbup:

https://www.facebook.com/SABGoblinUSA/videos/1612279778795302/?notif_id=1511536488119003&notif_t=notify_me_page

Merhabalar ,Mehmet bey bu paylaşımlarla bize Fireball aldıracaksınız sonunda ,benim de kafamda olan bir proje , amma şu an fiatı pahalı ,
beklemedeyiz ,sizi izliyoruz , :agreed:

adnan kaptan' Alıntı:
Merhabalar ,Mehmet bey bu paylaşımlarla bize Fireball aldıracaksınız sonunda ,benim de kafamda olan bir proje , amma şu an fiatı pahalı ,
beklemedeyiz ,sizi izliyoruz , :agreed:
Aynen Adnan bey, fiyatın düşmesini beklemek en iyisi.Nasil olsa elimizde ucak modellerimiz var [emoji106]

Sent from my iPhone using Tapatalk