[Urun]: Kontronik ESC / Jive PRO 120HV

Deniz Sert

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar sanırım bir ilki mi gerçekleştirdik artık bilemiyorum :halay: Meraktan gittik "Kontronik" esc aldık bide 630 topladık çaktırmadan :halay: Onda deniycez inşallah neymiş bunu bu kadar pahalı yapan göreceğiz ;)

Şimdilik 1 adet resim atıyorum vakit buldukça kutu içeriğini çekicem birde ayar ve uçuşdaki performans hakkındada görsel sunmaya çalışacağım. :coolxf:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Urun]: Kontronik ESC / Jive 120HV

DenizSERT' Alıntı:
Onda deniycez inşallah neymiş bunu bu kadar pahalı yapan göreceğiz ;)

Kutu üzerindeki "Made in Germany" yazısı olsa gerek :lollol: :lollol: Şaka bir yana, günün birinde bütün ekipmanları alman bir heli toplamak istiyorum, ama o gün gelir mi bilemiyorum :lollol: :lol:

Ben bunların fiyatlarına bakmaya bile korkuyorum.. :D , güle güle kullan Deniz , ayrıntılı bir inceleme mutlaka bekliyoruz.Bakalım Alman nasıl bir iş yapmış ki bu paraları istiyor... :thumbup:

Bu fiyatın sebebini merak etmemek mümkün değil. Bakalım değiyor gerçekten yorumunu alabilecek miyiz. :laugh:

Şuanda programlamasıyla kafayı yemek üzereyim :D (bilmemekten)

Mikado Logo ' lar da çok güzel, keşke benim olsa ;D

Bence fiyat farkı renginden geliyor :laugh: :D Şaka bir yana güzel bir ESC. Kullanıcı yorumlarını merakla bekliyoruz Deniz ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bence fiyat farkı renginden geliyor :laugh: :D Şaka bir yana güzel bir ESC. Kullanıcı yorumlarını merakla bekliyoruz Deniz ;)

''Al olsun, 2 kuruş fazla olsun'' diye boşuna dememişler Mehmet abi, hayırlı olsun Deniz yorumlarını bekliyoruz :)