[Urun]: Paypal Nakit Kart

miki

Hezarfen Team
Bütün değerleri forum arkadaşlar ve abiler yavaş yavaş forumlarda yardımcı olmaya başlama vaktim geldi diye düşündün faydalı olabileceğini düşündüğüm konu paylaşım dedim

Bildiğiniz üzere bu modelciligin nerdeyse vidasi bile yurt dışından alıyoruz
Fakat çoğu kişinin kredi kartı olmaması daha önce sorun yaşaması gibi kredi kartı sıkıntısı var ,
Sizlerde biliyorsunuz ki en güvenli alışveriş sitesi paypal bunun üzerinden alış veriş yapıyoruz ama kredi kartı tanımlayarak mesleğim bilişim olduğu için bi çok zayıf halkaları tespit etmek işim dijital ortamda yazılan sayının hiç bir zaman bulunamacağı
anlamına gelmez paypal da dahi kart numaralarımız açığa çıkacak

konu şu TEB BANKASI VE PAYPAL iş birliği ile paypal nakit kart çıkartıldı kartın amacı
size bir kart veriyor özelliği kredi kartı fakat banka limit vermiyor bildiğimiz hesap kartı içine ne kadar mevla yüklerseniz bütün sitelerde ve paypal üzerinden alış veriş imkanı sağlıyor

KARTI BEN MİĞROS TAN aldım tek satış noktası da o zaman 3m migroslarda

almak için 3m migros lara gidip alıyorsunuz kart alım ücreti 5 tl fakat ilk alımda migros takı kasadan 25 tl yükletmek zorunluluğu var daha sonra teb atm lerinden ve migrostan ıstedığınız limitte yüklenebiliyor

kartın birde aylık ücreti var aylık 1 tl

alışveriş yapmak isteyen arkadaşlar için büyük kolaylık olacak bir kart

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesut üstadın geçenlerde bahsettiği kart olsa gerek.
Mustafa Bey bu güzel paylaşımınız için teşekkür ederiz. :bravo:
Söylediğiniz gibi güvenli alışveriş yapabilmek için gerekli tedbirleri almak gerek, bu seçenekte gerçekten çok pratik ve kullanışlı. :thumbup:

Paylaşım için teşekkürler.

Ben bu güne kadar kredi kartı kullanıyordum ama bu konuyu görünce şöyle bir şey geldi aklıma. Bu kartı alıp birkaç günde bir hesaba bir miktar para yüklicem. Ve alışverişlerimi biriken paradan yapacağım.

faydalı olmasına sevindim türker bey kolaylık açısından da çok kolay güvenlik açısından da güvenli faiz derdi de yok hem :)
kart ücreti olarak zaten bunun 3 katını her yıl bankalara ödüyoruz :)

mustafa temuralay' Alıntı:
faydalı olmasına sevindim türker bey kolaylık açısından da çok kolay güvenlik açısından da güvenli faiz derdi de yok hem :)
kart ücreti olarak zaten bunun 3 katını her yıl bankalara ödüyoruz :)

dediğiniz gibi karta yatırıp yatırıp lazım oldukca kullanmak :thumbup:

Mustafa Bey faydalı paylaşım için teşekkürler, ilk defa sizden duyuyorum :thumbup:

Belirttiğiniz gibi Paypal kredi kartımızı tanımlamaktan 1 tık daha güvenli. Ama karta para yükleme işleminin internet üzeriden yapılamaması bana biraz pratik gelmedi doğrusu.

Bu nedenle benim şu ana kadar kullandığım yöntem: Esas kredi kartıma bağlı sanal bir kart tanımlama ve daha sonra da bu sanal kartı Paypal girme. Sanal kartın limiti daima sıfır. Ne zaman alışveriş yapacak isem, ihityacım kadar sanal kartın limitini banka üzerinden arttırıp, daha sonra Paypal üzerinden alışveriş yapıyorum.

Bu arada eski üyelerimizdensiniz ama henüz tanışmak bugüne nasip oldu. Rica etsek aşağıdaki şablon kullanarak özellikle modelcilik deneyimleriniz ile bizlere kendinizi biraz daha tanıtabilir misiniz lütfen :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Mustafa Bey faydalı paylaşım için teşekkürler, ilk defa sizden duyuyorum :thumbup:

Belirttiğiniz gibi Paypal kredi kartımızı tanımlamaktan 1 tık daha güvenli. Ama karta para yükleme işleminin internet üzeriden yapılamaması bana biraz pratik gelmedi doğrusu.

Bu nedenle benim şu ana kadar kullandığım yöntem: Esas kredi kartıma bağlı sanal bir kart tanımlama ve daha sonra da bu sanal kartı Paypal girme. Sanal kartın limiti daima sıfır. Ne zaman alışveriş yapacak isem, ihityacım kadar sanal kartın limitini banka üzerinden arttırıp, daha sonra Paypal üzerinden alışveriş yapıyorum.

Bu arada eski üyelerimizdensiniz ama henüz tanışmak bugüne nasip oldu. Rica etsek aşağıdaki şablon kullanarak özellikle modelcilik deneyimleriniz ile bizlere kendinizi biraz daha tanıtabilir misiniz lütfen :)

beğeniniz için teşekür ederim mehmet bey aslında kartın online olarak kredi kartınız üzerinden para aktarmasıda mümkün

özellikle teb bankası kredi kartı olanlar için dahada bi kolay olucak kullanmıs olduğunuz sanal kartta güvenli bi sistem fakat bu sistemi aslında daha çok iş bankası gibi paypala tanımlamakta sıkıntı çekenler ve kredi kartı olmayanlar için güzel bir işlem

tanışma konusunuda daha önce açmıştım ama tekrar dan bir daha açıyım teşekür ederim

Ynt: [Urun]: Paypal Nakit Kart

Mehmet abi ilk defa olurmu ya gecen hafta bir konuda 2 sayfa anlattim ben bu karti :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

:)

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
Mehmet abi ilk defa olurmu ya gecen hafta bir konuda 2 sayfa anlattim ben bu karti :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
O zaman gözümden kacmis ustad :-\ Bu aralar gunduz isler oldukca yogun olunca ve cepten bakinca bazi mesajlari atliyorum galiba :)