[Urun]: Xiaomi Yi cam da Superview özelliği yapma...

M. Serdar TERZİOĞLU

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Evet Mini quad kullanıp da daha akışkan video paylaşımları yapmak için Superview yaması çıkartmışlar... 1000 TL ile 1500 TL arasın da olan Gopro4'un yapmış olduğu özelliği artık yi cam da da yapabiliyoruz. yapmanız gereken dosyayı indirim hafıza kartının içine direk atmak... gerekli bilgileri de altdaki linkte paylaşıcam...

Yamanın son halini buradan indirebilirsiniz...

Version 4 LINK: (Latest)

Konu ile ilgili Yabancı site kaynaklarına buradan ulaşabilirisniz...

Süperview nedir ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Süperwiew ile ilgili bilgi

İş yerim de birazcık uğraştım aynı açılardan çekilmiş süperview ve orjinal ayarlar... iyi seyirler

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sırf uçuşlarimi yerden kayit altina almak için bu camerayi almayı düşünüyorum. Bazı problemlerin olduğunu duydum donanımsal. Açıkçası bana her halükarda yeteceğini düşünüyorum ama kullanıcı olarak sizede sormak istedim. Bu şekilde basit bir kullanım için yeterli gelecek midir?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Doğuş' Alıntı:
Sırf uçuşlarimi yerden kayit altina almak için bu camerayi almayı düşünüyorum. Bazı problemlerin olduğunu duydum donanımsal. Açıkçası bana her halükarda yeteceğini düşünüyorum ama kullanıcı olarak sizede sormak istedim. Bu şekilde basit bir kullanım için yeterli gelecek midir?

Sırf kayıt olsun dersen daha basit ve daha hafif bir şey almanı tercih ederim mesela Mobius yada Runcam... Ama kaliteli olsun ve bunlar ile aynı fiyat olsun der isen benim için Yİ Cam...

Değerli dostum bir küçük soru da benden;

Peki bunu yükledik, ancak baktık ki eski kayıt şekli bize daha uygun tekrar eski haline döndürebiliyor muyuz ?

Şimdiden teşekkür ederim.

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Değerli dostum bir küçük soru da benden;
Peki bunu yükledik, ancak baktık ki eski kayıt şekli bize daha uygun tekrar eski haline döndürebiliyor muyuz ?
Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya içine attığımız eklentiyi silince eski haline geri dönüyor... şuan birkaç deneme yaptım silip atarak sorun yok videoyu paylaşıcam da düzenleme yapıyorum arasındaki farkları paylaşim sizler ile... Yukarı da video denemesi var abi boşu boşuna uğraşma istersen :D

Paylaşım için teşekkürler Serdar.

Paylaşım için teşekkürler Musa. :bravo:

Gopro'nun koltuk sallanıyor desene. :laugh: :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Musa. :bravo:
Gopro'nun koltuk sallanıyor desene. :laugh: :RCKolik:

Aynen abi yine gopro kadar olmasa da en azından uçuş izleme keyfi daha çok artacak... buna da şükür :yuppi:

Yine orjinali aratmayacak süper bir klone özelliği. Paylaşım için teşekkürler Musa :thumbup: Fakat cahilliğime ver lütfen de bu "SuperView" uçuş sırasında ne gibi bir artısı oluyor. Zira anladığım kadarı ile görüntünün sag ve sol son karelerini uzatıyor ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yine orjinali aratmayacak süper bir klone özelliği. Paylaşım için teşekkürler Musa :thumbup: Fakat cahilliğime ver lütfen de bu "SuperView" uçuş sırasında ne gibi bir artısı oluyor. Zira anladığım kadarı ile görüntünün sag ve sol son karelerini uzatıyor ??

Abi normal çekimler de bunu pek tavsiye etmiyorum. quad ile hızlı ve sitil uçanlar için çok iyi bir eklenti. videoyu daha çok izlenirlik ve akışkanlık katıyor yani sıkılmadan izleme keyfi... sağ ve sol yana doğru kareleri genişletiyor evet...

Örnek bir video da ne demek istediğimi daha net anlatıcam. bu ara da Skitzo bence dünyanın en iyisi...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Abi normal çekimler de bunu pek tavsiye etmiyorum. quad ile hızlı ve sitil uçanlar için çok iyi bir eklenti. videoyu daha çok izlenirlik ve akışkanlık katıyor yani sıkılmadan izleme keyfi... sağ ve sol yana doğru kareleri genişletiyor evet...

Örnek bir video da ne demek istediğimi daha net anlatıcam. bu ara da Skitzo bence dünyanın en iyisi...
Şimdi daha net oldu, teşekkürler Musa :thumbup: