[Urun]: Yeni Proje: Goblin 550 Sport

İlker Sönmez' Alıntı:
Evde beş tane helikopter var , acilen sahiplerine dağıtmam gerekiyor yoksa hanım beni dağıtacak. :lollol:
Valla Yerinde bir hareket olur, Sonra hanim inanmaz falan :lollol:

Simone den guzel bir video :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İki gün sonra stretch kit kargoya verileli bir ay olacak yavaş yavaş umudu kaybediyorum Amerika'dan gelmesi bu kadar süren hiç paketim olmadı. Muhtemelen kayboldu. 500 olarak toplayacam artık. Fast lad'a parça gelince oradan tekrar alırız.

Bu arada YEP 120 HV dana gibi bir esc , castle 120 HV den daha büyük olduğu için frame alt kısmını modifiye etmem gerekti. Hatta YGE 160 HV ile aynı boyda sayılır. Modeli 6S den fazla hücre ile kullanmak isteyen olursa Castle 100LV kullanmasını tavsiye ederim 8S destekliyor.

İlker abi istermisin benim bu hafta verdiğim sipariş daha önce gelsin.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Insallah paket eline ulaşır Ilker hocam :( Gercekten tuhaf bir durum olmuş. Takip numarasında bir sey gözükmüyor mu yanı ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

120 HV ESC Nasıl sığdırılır

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bravoooo

Rotostar 1100kv motorun performansıni çok merak ediyorum. 1700 KV olanı 450 de harikalar yaratıyordu, kaldı ki servolari da gerçekten tam bir f/p ürünü zaten rotostarin.
Elinize sağlık İlker abi.

500 Sport epitim modeli olarak dizayn edildiği için üzerindeki malzemenin de pahalı olmaması mantığı ile , birazda yep 120 nin Erhanın eziyetine dayanabilmesine güvenerek elektroniği ucuzlattım. Bakalım nasıl olacak.

Bu arada dün pilleri şarj deşarj bakımına soktum , 8 aydır storage de bekleyen pillerin hücreleri 1.7-2.3 mohm arası çıktı.

İlker Sönmez' Alıntı:
500 Sport epitim modeli olarak dizayn edildiği için üzerindeki malzemenin de pahalı olmaması mantığı ile , birazda yep 120 nin Erhanın eziyetine dayanabilmesine güvenerek elektroniği ucuzlattım. Bakalım nasıl olacak.

Bu arada dün pilleri şarj deşarj bakımına soktum , 8 aydır storage de bekleyen pillerin hücreleri 1.7-2.3 mohm arası çıktı.
Desene piller sağlam ;)

Dün akşam Erhan mesaj attı , benim paket geldi diye. 6 gün önce sipariş vermişti Amerika'dan.
Bende dedim bizimki bir ay oldu artık kesin kayboldu gelmez. Oturdum kafayı topladım taktım , kuyruğu ayarladım vs. Sabah bir baktım benim palette Türkiye'ye giriş yapmış.
Sanki inadına yapıyorlar. Şimdi hepsini tekrar sökecez :lollol:

İlker Sönmez' Alıntı:
Dün akşam Erhan mesaj attı , benim paket geldi diye. 6 gün önce sipariş vermişti Amerika'dan.
Bende dedim bizimki bir ay oldu artık kesin kayboldu gelmez. Oturdum kafayı topladım taktım , kuyruğu ayarladım vs. Sabah bir baktım benim palette Türkiye'ye giriş yapmış.
Sanki inadına yapıyorlar. Şimdi hepsini tekrar sökecez :lollol:

abi söküp takmak senin işin 5 dakikanı almaz. paket gelmiş ya o en güzeli :halay:

Araya adam soktum. İlker abi senin için. Adamlar 1 haftadır kargoyu aradılar.