[Urun]: Yeni Proje: Goblin 550 Sport

Cahit Kaş' Alıntı:
Benim 500 sport inşallah yarın elimde olacak. Ya da cumartesiye kalacak. Ama uçması zaman alacak maalesef. Uygun fiyata servo alsam bir süre spiriti Raptordan ödünç alıp raptoru da Fubarla uçurabilirim. Ama Raptoru bozmayı hiç istemiyorum.
Şimdiden hayırlı olsun abi :thumbup:
Şu an uçmasa bile toplar, karşısına geçer, bir kahve içer, zevkini çıkarırsın :halay:

Cahit Kaş' Alıntı:
Benim 500 sport inşallah yarın elimde olacak. Ya da cumartesiye kalacak. Ama uçması zaman alacak maalesef.

Şimdiden hayırlı olsun Cahit hocam, palleri hiç yere değmesin inşallah. :thumbup:

Hayırlı olsun Cahit abi . pallerin hiç kırılmasın :coolxf:

Cahit hocam hayırlı olsun , palleri yere değmesin...... :saygilar:

Hepinize çok teşekkür ederim. İyi dilekleriniz için. En çok da almamda etkisi olan ve çok büyük yardımı dokunan İlker Sönmez'e teşekkürler.
Bu gün kızımın doğum günüydü. O nedenle açamadım bile. Ama toplamak için can atıyorum. İlk defa sıfırdan bir model toplicam. Umarım hata yapmam.
Forumda goblin tecrübesi olan çok arkadaşımız var. Şuraya dikkat et dediğiniz bir yer var mı? Mesela kuyruk rodu ile ilgili şeyleri hep okuruz ama ayrıntılı bakmamıştım hiç.

Sport ile klasik 500 arasında görsellik ve malzeme dışında pek fark yok. Dünyada bulunan en detaylı montaj rehberi 500 için yapıldı. Ben ilk 500 ümün montajına başamadan önce hepsini bir seyretmiştim .

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İlker Sönmez' Alıntı:
Sport ile klasik 500 arasında görsellik ve malzeme dışında pek fark yok. Dünyada bulunan en detaylı montaj rehberi 500 için yapıldı. Ben ilk 500 ümün montajına başamadan önce hepsini bir seyretmiştim .
Ben de 570 toplamadan once tek tek izlemistim bu seriyi. Su Ana kadar gordugum en detayli ve en keyifli montaj serisiydi :thumbup:

Cahit Kaş' Alıntı:
Hepinize çok teşekkür ederim. İyi dilekleriniz için. En çok da almamda etkisi olan ve çok büyük yardımı dokunan İlker Sönmez'e teşekkürler.
Bu gün kızımın doğum günüydü. O nedenle açamadım bile. Ama toplamak için can atıyorum. İlk defa sıfırdan bir model toplicam. Umarım hata yapmam.
Forumda goblin tecrübesi olan çok arkadaşımız var. Şuraya dikkat et dediğiniz bir yer var mı? Mesela kuyruk rodu ile ilgili şeyleri hep okuruz ama ayrıntılı bakmamıştım hiç.
Tekrar hayirli olsun. Senin elinden ve sesinden mutlaka bir kutu acilimi bekliyoruz Cahit hocam ;D

Teşekkürler arkadaşlar. Ben Simonenin sport toplama videosunu izledim. Ama o video time lapse olduğundan bu video daha iyi olacak. Hepsini izleyip başlarım toplamaya.
Kutu açılış videosu yapmayı düşünmüyordum açıkçası. Ama yaparım. Şu an Nusaybindeyim. Eve gidince yaparım.

Cahit Kaş' Alıntı:
...Bu gün kızımın doğum günüydü. O nedenle açamadım bile. Ama toplamak için can atıyorum. İlk defa sıfırdan bir model toplicam. Umarım hata yapmam.
Küçük kızımızın doğum günü kutlu olsun, ailesiyle beraber nice güzel senenler görsün inşallah. :bravo:

Modelde tekrar hayırlı uğurlu olsun Cahit hocam. :halay:

Türker Bey Teşekkürler. Biraz geç cevap verdim kusura bakmayın ama dikkatimden kaçmış nasıl olduysa.
Mehmet Bey sizden de özür diliyorum. Kutu açma videosu yaparım demiştim ama olmadı. Çeşitli nedenlerle bir hafta kadar kutuyu bile açamadım. Sonra da içimden gelmedi.
Sonra bir gece vakti can sıkıntısına aldım topladım. Şu an servolar eksik ama acelem yok. Model gerçekten çok şık. Birkaç fotoğraf eklemekle yetineceğim şimdilik

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Resimler şahane :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yalnız raptorun da hakkını vermek gerek. Acayip heybetli duruyor.

Modelde fotoğraflarda gerçekten yakıyor. :thumbup: