[Urun]: Yeni Synergy 766

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Yurtdışı özellikle Amerika'da çok populer olan Synergy firması da 2015 boş geçmiyor ve yeni bir model piyasaya çıkarıyor: Synergy 766

Web Sayfası :

Türkiye'de pek kullanıcı olmayan Synergy modelini, Ilker hocamız sayesinde tanımış ve sevmişdik.

Synergy E5 İnceleme

Modelin özellikleri ekte. Diğer tüm Synergy modellerinde olduğu gibi modelin en büyük özelliği "Stretch - UZATMA" yapılabilmesi. Yani 3 çeşit kuyruk borusu kullanarak Boom Size : 716/766/806 mm Ana pal uzunluğu 716-806 mm ile oynabiliyorsunuz :)

Görünüş olarak biraz ROBOCOP benzettim ama yine de değişik, farklı ve özgün bir tipi var. En azından geçenlerde paylaştığımız CORE 700 modelinden daha cekici :laugh: :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Valla bu çok hoşuma gitti işte :thumbup: , dizaynlar yavaş yavaş lamborghini arabasına benzemeye başladı.... :D

Bu model üzerine uğraşılmış belli ki. Bakılacaklar listesine yazalım bunu da :laugh:

Bence de özenle tasarımı yapılmış bir modele benziyor, daha detaylı incelemek lazım,
Ancak fiyatları nedeniyle hayaller synergy gerçekler hk lafını literatüre sokar :lol: :lol: :lol:

Böyle yeni güzel tasarımlar çıktıkça , taklitler asıllarını yaşatır felsefesinden hareketle , artık klon piyasasının da birşeyler yapma zamanı geldiğine inanıyorum. :p :evil:
Bu fiyatlarla , bu dolar kuruyla zaten bu modeller ne kadar hoşumuza gitse de , benim açımdan hayal gücü sınırında kalıyor.Ancak model gerçekten güzel olmuş , harcanan çaba mutlaka belli oluyor , inşallah gerçeğini de bir gün görmek nasip olur...... :saygilar:

Bu konunun da cikintisi ben olayim, ben begenmedim [emoji16]

İcerde pek bir degisiklik yok gibi geldi bana, bildigimiz heli dizayni. Kanopi hosuma gitmedi.

Keskin hatlar hoşuma gidiyor , benim hoşuma gitti. Fiyatını merak etmiyor değilim :)

Ben de fiyatını merak edenlerdenim. Bakalım kaç para isteyecekler ??

Bu arada 24 saat önce yayınlanmış ilk gösteri videoları. Sıcak sıcak servis yapalım dedik :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ben de fiyatını merak edenlerdenim. Bakalım kaç para isteyecekler ??

Fiyat belli oldu, ön siparişler alınıyor. 3750 lira gibi bir fiyatı var şimdiki kura göre... 850 pound.

Tahmini teslimatlar ocak sonunda... 2016...

Rasim Öztürk' Alıntı:
Fiyat belli oldu, ön siparişler alınıyor. 3750 lira gibi bir fiyatı var şimdiki kura göre... 850 pound.

Tahmini teslimatlar ocak sonunda... 2016...

Rasim, heli ile alakalı bir parça alacak olduğumda hiç o site bu site v.b uğraşmayacağım, doğrudan fiyat dahil sana soracağım... Şimdiden haberin ola :) .

Ben hala beğenmiyorum ;D

Zafer SAHIN' Alıntı:
Rasim, heli ile alakalı bir parça alacak olduğumda hiç o site bu site v.b uğraşmayacağım, doğrudan fiyat dahil sana soracağım... Şimdiden haberin ola :) .

Memnuniyetle Zafer abi :) Piyasayı takip etmeye çalışıyoruz işte kendi çapımızda :D

Emre Kaman' Alıntı:
Ben hala beğenmiyorum ;D

Bu fiyatı beğenmek mümkün değil...

Logo 800xxtreme kiti bile 640 pound... Sana ne oluyor derler adama ;D

Muhtemelen malzeme kalitesi logodan iki kat daha iyi maliyeti de 4 kat fazladır. :lol:
Biraz daha bakayım gözüm alışırsa düşünürüz :)
850 pound ingiltere fiyatı ondan bir %18 düşersek 700 pound civarı eder.

Görünüm de parası gibi çok güzel :lollol: