Uygun fiyatlı şarj aleti

İlgi Alanı
Multikopter
Aklımda 3 adet model var toolkitrc m6, isdt q6 nano, toolkitrc m600 bunlar 300 tl den ucuz en iyi şarj aletleri toolkitlerin stoğu bi kaç haftadır yok sadece isdtnin var sizce hangisi en iyisi? Ya da başka bu fiyatta iyi şarj aleti önerebilir misiniz teşekkürler.

Hepsi de güzel, özellikleri bir birine yakın

Aralarında öyle atla deve bir fark yok. İstediğin bir tanesini alabilirsin.
Bende M6 var, memnunum. Bir sıkıntı yaşamadım.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet ÖZER
Merhabalar, Q6 nano elime ulaştı yeşil rengi gayet güzel, birde hediye olarak pd 60 geldi, type c ile çalışan. Ama şimdi pilimi şarj etmeye çalıştığımda şarj aletinin fanları acayip hızlı dönüyor pile dokunduğumda ise böyle enerji akışı varmış gibi pil titriyor normal bir durum mu? Yaşandığı anda bu sorun çektim güçten her şeyi.

Merhabalar, Q6 nano elime ulaştı yeşil rengi gayet güzel, birde hediye olarak pd 60 geldi, type c ile çalışan. Ama şimdi pilimi şarj etmeye çalıştığımda şarj aletinin fanları acayip hızlı dönüyor pile dokunduğumda ise böyle enerji akışı varmış gibi pil titriyor normal bir durum mu? Yaşandığı anda bu sorun çektim güçten her şeyi.
Fan hemen dönmeye başlıyorsa cihaz deşarj modunda olabilir. Titreşim de fandan dolayıdır. Pil titremez şarj aleti titrer.

O

Haklısınız ondan dolayı olduğunu düşünüyorum ama şarj aletine dokunduğumda bir titreme yoktu. Storage modda idi.
Şarj aleti storage modda iki yönlü de çalışabilir. Hücreler 3,85v altındaysa şarj eder, 3,85 üstündeyse deşarj eder ve hücreleri 3.85 volta getirmeye çalışır. Yani bir sorun yok büyük ihtimalle.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Şarj aleti storage modda iki yönlü de çalışabilir. Hücreler 3,85v altındaysa şarj eder, 3,85 üstündeyse deşarj eder ve hücreleri 3.85 volta getirmeye çalışır. Yani bir sorun yok büyük ihtimalle.
3,80 e ayarlıydı storage, 3.81 de kaldı ama eve dönünce 3.85 e çıkartacağım.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Koç