V922 biraz modifiye

Akan Tekin

acemi helici
İlgi Alanı
Heli
canopy link

pal link

sarı kuyruk pal link

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

V922 biraz modifiye

abi paper fuselage var ondan yap biraz el işçiliği sonrasında tam scale fuselage kağıttan ezildikçe yenisini yap :)

V922 biraz modifiye

Bartu senin bahsettigin kağıt scale V911 ıcın , bence buna pek uymaz.

Akan bey bence gayet guzel olmuş, farklı bir hava vermiş. Bir tek canopy biraz daha büyük olup , pili de icine alabilseymis daha da guzel olurmuş. Destekli kuyrukta cok yakismis. Kuyruk Palini de sarı ile değiştirsen süper olur %p

Bu arada canopy linkini alabilir miyiz lütfen ;)

V922 biraz modifiye

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bartu senin bahsettigin kağıt scale V911 ıcın , bence buna pek uymaz.

Akan bey bence gayet guzel olmuş, farklı bir hava vermiş. Bir tek canopy biraz daha büyük olup , pili de icine alabilseymis daha da guzel olurmuş. Destekli kuyrukta cok yakismis. Kuyruk Palini de sarı ile değiştirsen süper olur %p

Bu arada canopy linkini alabilir miyiz lütfen ;)
Teşekkürler Mehmet bey, evet canopy biraz büyük olsaydı daha iyi olacaktı pil dışarıda kaldı.Sarı kuyruk pali hiç aklıma gelmedi :(

V922 biraz modifiye

buna göreside var abi ben buldum boyutları uyarmı diye yaptım esky lama v4 e uyuyomuş bunada uyması lazım linkini bulursam atıcam :thumbup:

bartu çalışkan' Alıntı:
buna göreside var abi ben buldum boyutları uyarmı diye yaptım esky lama v4 e uyuyomuş bunada uyması lazım linkini bulursam atıcam :thumbup:
Hadi ya, demek bunun icin de yapmislar :D Bulursan paylasirsan bir bakariz, merak ettim dogrusu ;)

V922 biraz modifiye

Vallahi eskisinden daha alımlı olmuş elinize sağlık. ;)

V922 biraz modifiye

( önce indiriyorsun abi sonra rar halinde iniyor zaten açıyorsun içinden large/ regular/ versions 3 dosya 2 de adobe dosyası dosyalardan biri instrucitons nasıl yapılacağını burdan bakacaksın bütün boyutlarda yapım aynı sadece küçük büyük bide orta boylar var bizim v922 helimize versions dan bir helikopter seçip yapacaksın tamamen bitirme iki yarım parça halinde yap üstünde biraz kesme işlemi yapacağız uyması için ( bu şekilde iki parça halinde üret uyması için resimde görüldüğü gibi kesilmesi gereken yerleri kez iki parçanın arasına heliyi koy ve iki parçayı yapıştır resimde görülen küçük heliye yapılmış bz sadece bunun büyük versiyonunu yapacağız ben kendim için yapmayı düşnüyorum bende v922 alacağım galiba ;)

siz yazarken ben araştırdım buldum bu olmassa kağıt model yapan bir sürü site var özellikle ruslar ve polonyalılar işi iyi kıvırmış her şeyin kağıt modelini yapıyorlar elbet bir model uyar heliye :D

bu siteden bulabilirsiniz :saygilar:

V922 biraz modifiye

Akan abi çok güzel olmuş, eline sağlık. :bravo:
Eminim uçarken çok tatlı görünür. :)

Ynt: V922 biraz modifiye

Kuyruk pali de degisti