v922 İndoor İnvert

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bir bakayım dedim indoor invert yapabilen var mı. Baktım yapmışlar :) :) Mehmet abi senden de bekliyoruz böyle bi video :)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

v922 İndoor İnvert

Berkay konuya ilk başta cepten baktım. Ben de sen yaptın zannettim en başta. Sonra video ilerledikçe dur dedim ya, Izmir'de böyle model dükkanı mı var :rolleyes: Sesi açınca da anladım gerçeği :lol:

Bu arada Türker abin Indoor Invert yaptı ve hatta konu olarak da paylaştı, kaçırdın galiba ;)

Özellikle 03:25 sn- 03:40 ve en sona özellikle dikkat :bravo:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ben de kışın toplantı odasında bir video çekeceğim inşallah :laugh:

v922 İndoor İnvert

Videoda v922 göremedim ?¿?

v922 İndoor İnvert

İndoor'da orası indoordan çıkmış biraz fazla büyük :lol: Abi senden evin salonunda çekilmiş v922 invert videosu istiyorum :lol:

v922 İndoor İnvert

Konuyu görünce aha dedim Berkay evde invert'e geçmiş, sonra bi baktım ses Berkay değil. :laugh:
Epeydir ses soluk çıkmıyordu, dedim bize süpriz hazırlıyormuş demek ki. :lollol:

v922 İndoor İnvert

Gaza getiriyorsunuz beniiii :) :) Valla evet bayadır sesim soluğum çıkmıyor :) V922de de denge problemi var bi çözemedim çözsem satıp üstünüde kendim tamamlayıp 450ye geçiçem :)

v922 İndoor İnvert

Berkay35' Alıntı:
Gaza getiriyorsunuz beniiii :) :) Valla evet bayadır sesim soluğum çıkmıyor :) V922de de denge problemi var bi çözemedim çözsem satıp üstünüde kendim tamamlayıp 450ye geçiçem :)
Özlersin Berkay 922'yi, satma sen onu. ;D

v922 İndoor İnvert

450 gelince unutuveririm bütün anıları :lol: :lol: :lol: