V950 yedek parça hakkında,

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Buraya takılıyor hocam.
Bendeki yedek parçada tam da o yerden işlem görmüş ve oraya bir tel geçirip sabitleme yapmışlar. ? resmi aşağıdaki gibi.
Dolayısıyla sadece benim kullandığım modelde o vida mevcut. Üzgünüm. Yardımcı olmayı isterdim.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Şaşırdım
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Böyle insanların zaten modelcilik yapmaması daha iyi. (Ben palleri gelecek sanıyordum, bu şekilde gönderdi)

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Böyle insanların zaten modelcilik yapmaması daha iyi. (Ben palleri gelecek sanıyordum, bu şekilde gönderdi)
Aynen öyle... Ben en çok sorun yaşadığım ana şaft ve bu vidayı CNCde titanium karışım ile yaptırmak istiyorum. Gerekli araştırmaları yaptim. Istanbulda ikamet etmekteyim. Gerek duyarsanız birlikte hareket edebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
@Okan Kadir Daşdelen kardeşim, istanbul'da ikamet ediyorsanız, Karaköy perşembe pazarına bir ziyarette bulunup, vida civata satan bir sürü dükkandan aradığın boyda ve çapta elde edebilirsin. 50 kuruşluk bir şey yani. ;)
Anladığım kadarı ile cnc de parça işletme imkanınız var, ama metrik 1,5 vida ile yada 3mm. lik şaft ile uğraşmaya değmez bence hele ki titanyum dan.:D