V977 ile ilgili sorularım

xrynheli

Yeni Uye
Merhaba abilerim kardeşlerim. v911 alıcaktım fakat forumdaki ileri seviye kişiler olarak 4 kanallı önermiyormuşsunuz. bende başlangıc seviyesindeyim sadece oyuncak helikopter kullandım. 6 kanallı almamı önerdi mehmet bey bende öyle yapıcam fakat bu kumandasından yapılan ayarlamalar falan varmış heralde ( emin değilim ) bunları ben nasıl yapıcam yoksa ilk açtığımda kullanıma hazır olarakmı geliyor ( v977 ) lütfen yardım edin.

Lütfen Yardım :D

Emirhan.' Alıntı:
Merhaba abilerim kardeşlerim. v911 alıcaktım fakat forumdaki ileri seviye kişiler olarak 4 kanallı önermiyormuşsunuz. bende başlangıc seviyesindeyim sadece oyuncak helikopter kullandım. 6 kanallı almamı önerdi mehmet bey bende öyle yapıcam fakat bu kumandasından yapılan ayarlamalar falan varmış heralde ( emin değilim ) bunları ben nasıl yapıcam yoksa ilk açtığımda kullanıma hazır olarakmı geliyor ( v977 ) lütfen yardım edin.

977 uçuşa hazır geliyor bildigim kadarı ile extra bir ayar yapmıyorsunuz. Ama sonrası için ufak ufak kafa karışıklıkları gelebilir :laugh:

Lütfen Yardım :D

Emirhan,

Öncelikle "Lütfen Yardım", "Yandım Yardım" gibi konu başlıkları açmıyoruz. Sorunumuz ne ise bunu kısaca belirtiyoruz.

2. ise "Burada balık servis etmiyor ama tutmayı öğretmeye çalışıyoruz."

Şimdi ben sana şu konu linkini verdim.

Orada saatlerce emek verilerek hazırlanmış videolu V977 konulardan hangisine zahmet edip baktın peki ?? Zaten okumuş / izlemiş olsan V977'da tıpki V911 gibi Full ayarlı geldini görecektin. Peki arıza olursa ne yapacaksın. Onun da cevapları zaten yukarıdaki konuda mevcut.