V977 Problemim var

v977 Porblemim var

Estağfurullah elimizden geldiğince işte. Senin çözümünde emsal olur böylelikle bozuk diye atacağımız anakartları çalışır hale getiririz. Ben banggood dan anakart siparişini geçmiştim şuan Ankara'da 15 günde sorunsuz elime ulaşacak inşallah. :RCKolik:

v977 Porblemim var

Zafer malesef okuyamadım. Çok çok küçük okumayı bırak orada yazı bile göremedim ben.
:(p

v977 Porblemim var

teşekkürler hüseyin önerilenleri denicem fırsat bulunca

v977 Porblemim var

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Turuta'da bulamadim. Ama si2300 uygun olabilir diye dusunuyorum.

v977 Porblemim var

gmus tesekkurler boş bir vakitte ugrasıcam sonucu paylaşırım

v977 Porblemim var

evet arkadaşlar sorunu cozemedigim için yeni anakart aldım fakat soktugum kabloların nereye takılacagını bilmiyorum birde kuyruk motoru hangi kabloyu hangisine lehimlicem tekrar kartı yakmak istemiyorum bilgisi olan varmı acaba

v977 Porblemim var

Servo kablolarini cyclic komutlarina dogru tepki alana kadar deneme yanilma yaparsiniz. Uyruk icin de, heliye sagindan bakinca motorun saatin tersine donmesi lazim, kablolari kendi arasinda degistirerek dogru yonde lehinlersiniz. Esc kablosu zaten farkliydi diye hatirliyorum

v977 Porblemim var

cevabını için tesekurler onları bulurum da kuyruk sıkıntı gecen deiştirirken kartı yaktım ondan dogruyu bulup yapıyım diyorum

v977 Porblemim var

kuyruğu ters bağlasan bile kart yanmaz. motor ters döner. kısadevre yaptırdıysan belki ondan yanar

v977 Porblemim var

peki tesekkurler deniyim :RCKolik:

v977 Porblemim var

zafer zgc' Alıntı:
evet arkadaşlar sorunu cozemedigim için yeni anakart aldım fakat soktugum kabloların nereye takılacagını bilmiyorum birde kuyruk motoru hangi kabloyu hangisine lehimlicem tekrar kartı yakmak istemiyorum bilgisi olan varmı acaba
Bu linkten türkçe manuali indirdinmi bağlantı şeması mevcut..

v977 Porblemim var

Az önce bağlantıyı yaptım heliye enerji verdim servolar felan çalısıyor ama gaz verince kuyruk motoru donuyor ana motorda tık yok

v977 Porblemim var

Throttle hold falan kapalı değil dimi

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

v977 Porblemim var

hayır acık ama motor donus yapmıyor

v977 Porblemim var

Kapalı derken aşağı bakıyor dimi, istersen bi video çek anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir belki

GT-N7100 cihazımdan gönderildi