V977 Sim Yardım Lütfen Gaz Yemiyor

mert akdeniz' Alıntı:
bu ekrandan çıkamadım diğer 6 kanallı simülatorler ile aynı değilmi bu ekran ayarları şimdide gaz çalışıyor sağ stick ayarlarını yapamıyorum sağa çekiyorum sola sola çekiyorum sağa gidiyor
bu sıralama nasıl acaba üstatlardan cevap bekliyorum.
Bu kısım kumandadan kumandaya değişen kısım. Aslında videodakinin aynısı siz de çalışması lazım ama ben de anlamadım.

Şimdi sağ sol bırakalım ve teknik konuşalım. Kumanda komutlarının neler olduğu sizinle şu konuda paylaştık.

Şimdi siz mesela sag stick sag-sol yapınca "Aileron" vermiş oluyorsunuz. Bu ekranda hangi kanalda oynuyor ise o kanalın karşındaki seçeneği "Aileron" yapmanız yeterli.

Benzer durum "Eleavtor, Rudder, Throttle" için de geçerli.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu kısım kumandadan kumandaya değişen kısım. Aslında videodakinin aynısı siz de çalışması lazım ama ben de anlamadım.

Şimdi sağ sol bırakalım ve teknik konuşalım. Kumanda komutlarının neler olduğu sizinle şu konuda paylaştık.

Şimdi siz mesela sag stick sag-sol yapınca "Aileron" vermiş oluyorsunuz. Bu ekranda hangi kanalda oynuyor ise o kanalın karşındaki seçeneği "Aileron" yapmanız yeterli.

Benzer durum "Eleavtor, Rudder, Throttle" için de geçerli.

abi süpersin yaptım valla senden aldığım bilgiler doğrultusunda yaptım dediğin gibi sağ stick i sağ sol yaptım o tablodan hangi kanal oynuyorsa Aileron yaptım stickt kolları düzeldi birde kutucuğu işaretlemem gerekiyormuş onuda işaretledim şimdi stabil bir şekilde kalktı heli allah razı olsun abi sen olmasan yapamazdım valla

mert akdeniz' Alıntı:
abi süpersin yaptım valla senden aldığım bilgiler doğrultusunda yaptım dediğin gibi sağ stick i sağ sol yaptım o tablodan hangi kanal oynuyorsa Aileron yaptım stickt kolları düzeldi birde kutucuğu işaretlemem gerekiyormuş onuda işaretledim şimdi stabil bir şekilde kalktı heli allah razı olsun abi sen olmasan yapamazdım valla
Hadi gözün aydın o zaman :thumbup: Bol keyifli uçuşlar ;)

mert akdeniz' Alıntı:
eyvallah abi allah razı olsun :halay:

abi fazlamı sevindim ne kumanda bozuldu sanırım sol stick yukarı aşağı çalışıyor sağa sola çalışmıyor helikopter kendi etrafında dönüp duruyor acaba bir yolu varmı bunu düzeltmenin yoksa kumanda ciddi ciddi bozuldumu varmı bir bilgin acaba

mert akdeniz' Alıntı:
abi fazlamı sevindim ne kumanda bozuldu sanırım sol stick yukarı aşağı çalışıyor sağa sola çalışmıyor helikopter kendi etrafında dönüp duruyor acaba bir yolu varmı bunu düzeltmenin yoksa kumanda ciddi ciddi bozuldumu varmı bir bilgin acaba
Inan hic bir fikrim yok Mert :embarras:

mert akdeniz' Alıntı:

Kolay gelsin abi ayarların ekran görüntüsünü paylaşabilirmisin rica etsem.Bende aynı durumla karşılaşıyorum.Heli yerinden kaldıramıyorum

bilal kavlak' Alıntı:
Kolay gelsin kardeşim ayarların ekran görüntüsünü paylaşabilirmisin rica etsem.Bende aynı durumla karşılaşıyorum.Heli yerinden kaldıramıyorum
Bilal bey V977 hangi modelini aldiniz ? Zira standard modelin kumandasini simde ne yazik ki kullanamiyoruz :-\

Sim girişli uprade kumandası var link vermek serbestmi bilmiyorum ama bngdd isimli sitede satışta WLtoys V931 V966 V977 Upgrade Transmitter With Simulator Fuction olarak geçiyor

Tamam o zaman kumanda doğru. Yukarıda paylaşın video izleyerek yapmayı bir dene istersen. Zira Mert arkadasımız su sıralar forumda aktif olmayabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkür ederim Yukarıda bir video var ama o video silinmiş..Allahtan heli daha gelmedi 15 güne kadar birşeyler öğrenip öyle kaldırmayı düşünüyorum