Ve 500.Üyemiz Geldi :)

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Bugün itibari ile 500. üyemiz aramıza katılmış bulunmaktadır. :bravo:

konusundan hatırlanacağı üzere 400. üyemizi 19.06.13 tarihinde almıştık.

Buna göre, yaklaşık 36 günde 100 yeni üye daha aramıza katılmış oluyor ki bu da günlük 2,8 üye demektir. %p

Forumun ilk açıldığı günden bu yana olan günlük üye sayısı ortalamamız, Haziran ayındaki artış ile 1.66'dan 1.81'e yükselmiştir.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Forum İstatistik Merkezinden daha detaylı bilgileri takip edebilirsiniz.

Tüm üyelerimize göstermiş oldukları ilgi, destek ve katkılar için bu vesile ile tekrar teşekkür etmek isteriz. :)p

Saygılarımızla :saygilar:

Vay be nereden nereye. 100. üyeye ulaşmak için zamanında 4 ay beklemiştik :embarras:

Şimdi ise çok şükür neredeyse her ay yaklaşık 100 yeni üyemiz oluyor %p

Tüm RCKolik ailesine ve sürekli online olarak paylaşımlarda bulunarak destek veren tüm üyelerimize sonsuz teşekkürler :bravo:

Hayırlı olsun , kısa zamanda 1000'i de görürüz inşallah... :bravo:

Forumun içi boş olmazsa zaten mutlaka bir şekilde geleceklerdir buraya, En başından beri söylüyorum Bu forumda sağdan soldan kopyala yapıştır bilgiler yerine direk kendi çalışmalarınızın ve video paylaşımlarınzıın olması yeni başlayanlara yönelik bilgilerin olması, modelcilere yönelik extra bilgilerin ve yorumların olması forumu sürekli canlı tutacaktır, Daha ben kendi adıma söyleyeyim foruma bişeyler katamadım, ilerleyen günlerde elimden geleni yapacağım inşallah.

AYHAN DEMİRCİOĞLU' Alıntı:
Forumun içi boş olmazsa zaten mutlaka bir şekilde geleceklerdir buraya, En başından beri söylüyorum Bu forumda sağdan soldan kopyala yapıştır bilgiler yerine direk kendi çalışmalarınızın ve video paylaşımlarınzıın olması yeni başlayanlara yönelik bilgilerin olması, modelcilere yönelik extra bilgilerin ve yorumların olması forumu sürekli canlı tutacaktır, Daha ben kendi adıma söyleyeyim foruma bişeyler katamadım, ilerleyen günlerde elimden geleni yapacağım inşallah.
Zamanla sizler de güzel paylaşımlar yapacaksınız , buna eminim, bizler sabırla bekleriz :saygilar:

Sevgili Türker'cim ,

Allah nasip ederse yarın bir RC KOLİK üyesi daha aramıza katılacak hem de sıfır kilometre :laugh:. Eeeee artık forumda başta babası olmak üzere Sen,Abileri ve Amcaları tam destek hep destek ile geleceğin en iyi modelcisi Doruk AKGÜN olacak :bravo:

Herkese selamlar.

hayırlı olsun diyelim çiçeği burnunda üye olarak

hep beraber büyüyelim gelişelim :thumbup:

Havva Kılıç Akgün' Alıntı:
Sevgili Türker'cim ,

Allah nasip ederse yarın bir RC KOLİK üyesi daha aramıza katılacak hem de sıfır kilometre :laugh:. Eeeee artık forumda başta babası olmak üzere Sen,Abileri ve Amcaları tam destek hep destek ile geleceğin en iyi modelcisi Doruk AKGÜN olacak :bravo:

Herkese selamlar.
Havva'cım aynen dediğin gibi, inşallah hayırlısı ile forumumuz yarın en genc üyesi olan Doruk AKGÜN kavuşacak :thumbup: Forum olarak kendisine her daim tam destek vereceğiz inşallah ;) Geleceğin Tareq bizden çıktın artık diyorum :thumbup:

İskender Yenimol' Alıntı:
hayırlı olsun diyelim çiçeği burnunda üye olarak

hep beraber büyüyelim gelişelim :thumbup:
Inşallah Iskender inşallah :)