[Video]:27.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Merakla Beklenen Sürpriz Video :)

Geçmiş olsun. Nihayet video geldi. Bu kadar az hasar alması çok şaşırtıcı.

Bu arada hakikaten modelin canını çıkarmışsın. Uçuşlarını hayranlıkla izliyorum. çok keyif alıyorum. Ama biraz farklı hareketler de aramıyor değildim. Bu uçuş daha öncekilerden çok daha başarılı gibi geldi bana.

Güzel yorumlarınız için tek tek teşekkür ederim abilerim. :saygilar: :saygilar:

Yalnız bir hatırlatma yapayım modelde düşüşten kaynaklı olarak en ufak hasar kesinlikle yok. :laugh:

Sadece pal tutucuya bağlanan metal linklerin havada kırıldığı ile kaldı model :) Titan gerçekten sağlam heliymiş. :D :D

Modelde zaten şaşılacak derece de az bir hasar var, hatta bana göre yok diyebilirim. :thumbup:

Arda'nın videoları forumca keyif alarak izledikçe koruyucu bir kalkan falan oluşturduk galiba modelde. :lollol:

Tek üzücü olan böyle bir ivme yakalamışken titan uçuşlarının bir süre beklemede kalacak olması, ama eminim dönüşü daha da muhteşem olacaktır. :halay:

Geçmiş olsun Arda, ucuz atlatmıssın modelin bu şekilde sağlam cıkması mucize gibi %p

Arda cok gecmis olsun. Cok guzel bir noktadan kirilarak enerji cikmis. Cok iyi denk gelmis..
Keyifle seyrettim. Ellerine saglik. En kisa surede video'nun eksik kalan kismini bekliyoruz :)

Çok teşekkürler arkadaşlar. :) En kötü kırımımız böyle olsun.Ben bunu kırım olarakta değerlendiremiyorum. Yanlış mıyım bilmiyorum ? O parça zaten değişecekti havada kırıldı. Heliye başka birşey olmadı. :laugh: Çünkü uzun bir süredir heli kırmadım pilotajdan olmasada seriyi bozmayım diyorum. :lol: Aslında uçuşlarda onunda biraz baskısını hissediyorum çokta rahat değilim. Bir yandan böyle küçük bişey iyi oldu galiba. :D

Türker abi siparişi verdim fastlanddan ortalama bir hafta oldu.Bu ara gelirse iyi olucak, Eskişehire yetişmesi açısından.

Dişlilerin tümü temiz. Anashaft , Feathering shaft kontrol ettim herhangi bir sıkıntı yok. İniş takımlarında en ufak çatlak yok. Modelde aslında hiçbişey yok..

Buda sipariş listem.Kuyruk pallerini renk katsın diye aldım. Extra olarak pal tutucu rulmanları bir değiştirmekte faydalı olucaktır. Modeli büyük ihtimalle toplayıp test uçuşlarını yapıp satmak istiyorum. Çünkü Goblin 700 için biraz sermaye yaratmam gerek. :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yeni bir "sorunlu" vakası

Arda kardeşim o gün orda yoktum ama cidden bu düşüşe böyle sağlam çıkması muazzam tabi hatta buna Kırım bile denemez dediğin gibi sadece çatlama parça havada koptu ve yenisi takılacak denebilir ancak :) tabi bu kadar az hasar almasında bence erken çekilen holdun da payı çok büyük :) tekrardan geçmiş olsun kardeşim en kötü düşüşün böyle olsun :)

Geçmiş olsun Arda.

Geçmiş olsun Arda.ama model masallah zımba gibi.

Geçmiş olsun dilekleriniz için içten teşekkürler. :) :thumbup: :saygilar: :RCKolik: