[Video]: Arka Bahçe Ucuşları - 03.05.15

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Uçuş günümüz olan Pazar günü ne yazık ki hava yağışlı geçti, özellikle sabah ve öğle vakitleri. Bu nedenle uçuş sahamıza gidemedik :(

İkindi vakti ise yine son zamanlarda sıkça yaptığı gibi hava bahar havasında döndü. Biz de vakit geç olunca, ancak microları kapıp arka bahçeye geçebildik :)

Öncelikle BLADE 180 CFX videolarımı paylaşalım :halay:

Uzun süredir cezalı olduğu için sahalardan uzak kalan 180 bu hafta sonu bizlerleydi :lol: Yaptığı güzel uçuşlar ile yeniden Türker kardeşimin gözüne girmeye çalıştı :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Video]: Arka Bahçe Ucuşları - 03.05.15[/Video][Video]

Pazar gününe ait başka video çekemedik zira Cept tlf şarjı bitti :( Fakat 30.04.15 tarihinde yaptığımız öğle arası uçuşlarımız var :laugh:

[Youtube]IV90ETybX84[/Youtube]

[Youtube]Ie0iV0JgUMA[/Youtube]

[Youtube]YypaH8RHM2U[/Youtube][/video]

Son düzenleme:

Güzel uçuşlar üstadlardan ne güzel arka bahçeniz var hemen kaçıyonuz abi ya :coolxf: :agreed: :RCKolik:

Abi elinize sağlık sizin videoları izlemesi ayrı bir keyif. :RCKolik:

Türker abiden harika pilotaj :) 180 cfx uçuşu özelikle çok güzel olmuş.

Hareketler ve geçişler o boyutta bir heli için çok net valla. :thumbup:

2.Mesajdaki videolarıda yeni izleyebildim. 130x çok canavar uçuyormuş.

Mehmet abi eline sağlık hakkını vermişsin sende modelin. :) Pilotlara ve modellere kocaman maşallah. :thumbup:

Arda Erkan' Alıntı:
2.Mesajdaki videolarıda yeni izleyebildim. 130x çok canavar uçuyormuş.

Mehmet abi eline sağlık hakkını vermişsin sende modelin. :) Pilotlara ve modellere kocaman maşallah. :thumbup:
Teşekkür ederim Arda ama sizlerin yanında bizim pilotaj idare edecek nitelikte işte :laugh: Amaç eğlenmek ve hoşca vakit geçirmek :)

Bizde arka bahçe isteriz. :) :) :)

Şaka bir yana. Ellerinize sağlık . Gine döktürmüssünüz. Küçük helikoptere hakim olmak zor valla :) :) :)

Hey gidi günler hey :D Eskiden ne çok ve sık arka bahçe buluşmalarımız olurdu @Türker Akgün kardeşimle :embarras: Şimdi kardeşimi görebilene aşk olsun :cry:

Neyse bu kadar takılmaca yeter :D Malum bugün tatil. Sahaya gidecek kadar vaktim olmayınca ben de küçük bir MAIDEN yapayım diye yarım saatliğine arka bahçeye kaçayım dedim :)

Nerede ise 1 yıl önce yedek olarak boş kit şeklinde 2. Blade 180 almıştım. Baktım elimdeki yedekler ile onu da uçar hale getirebilirim dedim ama zamansızlıktan ve başka işlerden bir türlü fırsat olmadı. Dün gece modeli yeniden topladım ve başarılı bir şekilde uçar hale getirdim :halay: Fotosuz mesaj olmaz diyerek şu resimleri de buraya ilave edeyim ;D