[Video]: Atletik Multicopterler

• Konbuyu başlatan AYDIN67
  • Başlangıç tarihi
  • 1,077
A

AYDIN67

Guest
Arkadaşlar Merhaba Ted.com adresindeki ilginç multicopter konferansını sizlerle paylaşmak istedim.
Sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Atletik Multicopterler

Aydın abi çok güzel bir show, keyifle izledim. Adamlar algoritma olayını aşmışlar resmen.
Özelliklede takım çalışması ile fileyle top atmaları müthişti. :eek:

Atletik Multicopterler

Valla korkuyorum artik :-\ Bu gidisat hic iyi degil :p Bilim kurgu filimlerinde gördüğümüz minik robotlara az kaldi. Hani su her delige girip cikan seyler :laugh:

Ahhh su matematikciler. Buldular kendilerini tadmin edecek yeni bir oyuncak. Yok su algoritma, yok bu algoritma oynayip duruyorlar. Sirf bir iki kez ve doktoru konusu adina gelecegimizi tehdit ediyor ;D Allah sonumuzu hayir eylesin diyorum :D

Bu arada Paylasim icin tesekkurler Aydin Bey :thumbup:

Yakında inşaat işçisi olur bunlardan :lol: multi zeka tuğla getir oğlum :lollol:

Dünyanın öküzün boynuzunda döndüğünü söylerlerdi ya, doğru değil! Dünya matematiğin üstünde dönüyor! Şimdi lise yıllarımda olmayı öyle çok isterdim ki! O bütünlemeyle geçtiğim matematikten hep on çekerdim!

Bir de dikkatimi çeken birşey daha; bizim kendimizi yırttığımız ama pek de işe yaramadığını gördüğüm "GÜVENLİK"! İzleyiciler bir ağın arkasından izliyorlar ve anlatan hoca gözlük takıyor! Hem bunun için, hem de yaptıkları için helal olsun onlara! :bravo: