[Video]: Buluşulamıyan Buluşma

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar, bugün yazdan kalma bir gün vardı.Evde yatmak ayıp olurdu Hemen pilleri şarj edip, uçuş ortağım Ömer' i aradım ama sınavları başlamış , gelemeyeceğini söyledi.
Azcık üzülsem de , fırsatı değerlendirmek lazım, EC135 ne zamandır yatıyor.Bu hafta da onu uçuralım dedim.
Kameraman işini artık kökünden çözdük şükür.5,5 yaşındaki oğlum Hikmet bu işi kıvıracağını bana bugün ispatladı :hoppa: :lollol:
Lakin aksilik bu ya , aylardır yatan modelimin sanırım bataryası çökmüş, heliyi yerden bile kaldıramadı.
Yarı üzgün yarı neşeli eve döndüm.Artık kameramanım var ve bence Şubat tatilinde güzel bir modeli de hak etti :evil: ;D :hoppa:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hakan abi olsun be, sağlık olsun, neticede eve Kırımsız döndün ve güzel bi hava almış oldun [emoji4]seni böyle her hafta sahalarda görmekte güzel [emoji106]

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan'ım nasıl diyelim, bazen oluyor bu tur aksilikler [emoji853]

Ama günün en güzeli kameraman ısının çözülmüş olması olmus [emoji122][emoji106]

Artık bolca video bekliyoruz ona göre [emoji5]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hakan, üzüldüm şimdi yaw gerçi agusta için aldığım lipo evlere şenlik 4 dk olmuyor bin bin bin sinir oluyorum .bunun için nitroyu seviyorum şarj yok 3dk falan doldur doldur uç tabi aramızda şimdi nitroda bitmiş belki şubatta alırım yazın bir günde bir galon bitirdiğimi hatırlıyorum.yaw 3s 2800 pil aldım agustaya piller aslında modele küçük daha büyük olsa 4000-4200 gibi ağırlık merkezi sorunum da oradan kalkacak ama kaliteli pil çok para nasıl olacak bilmiyorum.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan abi model için alana çıkman bile yeter, kameramanın eline sağlık maşallah :D

Teşekkür ederim arkadaşlar, bildiğimiz pil bitmiş artık, motorun istediği akımı veremeyince , yep esc 2 bip ötmeye başlıyor.2 bip düşük akım uyarısı anlamına geliyor.
Yani Türkçesi 4S yeni pil istiyor model, sanırım uçmadığı zaman daha güzel duruyor vitrinde.En azından daha sağlam duracağı kesin ;D
Dolar düşerse ya da benim maaş dolara yetişirse , söz veriyorum güzel bir pil alıp, güzel bir uçuş videosu koyarım inşallah :laugh:
Sahaya gelirsek, her hafta mutlaka ziyaret etmek istiyorum, çünkü bu hobiyi, sıkıntıları ne olursa olsun , asla bırakamam, son Mohikan bile olsam , uçmaya devam :RCKolik:

Hakan abi küçük kameraman işi tamamdır. :bravo: :bravo:

Ama bu kameraman uzun süre kamerada kalmaz söyleyeyim ben. :laugh: Çok değil bir iki sene sen kameraya o kumandaya transfer olacaktır eminim. :lollol:

Bence hala kameramanken bol bol uçuş yapıp video çektir abi. ;D

Pil işi kötü olmuş ama bence yinede süper bir buluşma. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Hakan abi küçük kameraman işi tamamdır. :bravo: :bravo:

Ama bu kameraman uzun süre kamerada kalmaz söyleyeyim ben. :laugh: Çok değil bir iki sene sen kameraya o kumandaya transfer olacaktır eminim. :lollol:

Bence hala kameramanken bol bol uçuş yapıp video çektir abi. ;D

Pil işi kötü olmuş ama bence yinede süper bir buluşma. :RCKolik:

Valla Türker'im , kameraman şimdiden modelleri istiyor bile , ama duruma o kadar hakim ki , odam darmadağın da kalsa , ne bir alet edevatıma dokunur , ne de modellere.
Üstelik sahada nasıl davranacağını da , çok şükür iyi biliyor.İzlemeye gelen arkadaşlarını benim uyarmama gerek kalmadan uyarıp , organize de edebiliyor. :laugh:
Eh , dediğin gibi birkaç yıla kalmaz modelleri de alıcak galiba :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol