[Video]: İkili buluşma - Ihsaniye - 23.11.13

Mordo Ortaşı

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Bugün Mişel ile Göktürk yakınlarındakı İhsaniyede çok keyifli uçuşlar yaptık...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi valla helal olsun, gerçekten bu kadar kısa sürede bu kadar gelişme :bravo: Keşke sendeki bu cesaret biraz bende de olsaydı :-\

İkili buluşma demişsin ama sanki yanında Türker varmış gibi uçsunsun abi, hatta daha da iyi :laugh:

Looplar, invert hoverda da uzun süre durmalar %p Bu arada ne zaman TIC TOC geçtin abi, hiç haber vermiyorsun :thumbup:

Unutmadan sorayım, Mişel test etti mi HC-3X peki ? :rolleyes:

NOT: Kumandanın Timer'nı Gaz Stick ile tetiklenen şekilde ayarladınız mı ? Sanki uçuş süresi ile ilgili bir yanlış alarm vermiş kumanda anladım kadarı ile

NOT: Ben de elimdeki 2. yedek Trex 500 Kite HC-3X ve DFC kafa siparişi verdim. Bakalım 3 hafta sonra inşallah benim de FBL bir helim olacak :D

Mehmet bey bu üniteyi takmak insana çok cesaret veriyor ben hala Türker yanımda imiş gibi uçuyorum sağolsun varolsun
Mişel de cesaretli oldu
sizin ünite almanıza sevindim hayırlı olsun
Not (Sizlerden haber bekliyorum ) uçuş için
Selam ve sevgiler.

Mordo Ortasi' Alıntı:
Mehmet bey bu üniteyi takmak insana çok cesaret veriyor ben hala Türker yanımda imiş gibi uçuyorum sağolsun varolsun
Desene abi HC-3X işini laiki ile yapıyor %p

Mordo Ortasi' Alıntı:
Mişel de cesaretli oldu. Sizin ünite almanıza sevindim hayırlı olsun
Not (Sizlerden haber bekliyorum ) uçuş için Selam ve sevgiler.
Teşekkürler abi. Evet ne yazık ki 3 hafta üst üste aksilik oldu. Önümüzdeki haftasonu inşallah şeytanın bacağını kırarız :D Haberleşip, teyidleşiriz abi ;)

Abi baya gelişme var verdiğim gaz işe yaramış gibi duruyor :D Maşallahın var helal olsun :)

Deniz, verdiğin gaz çok işe yaradı sağol...

Mordo abi tebrikler. :thumbup:

Bundan sonra pilotajının daha da ivmelenerek ilerleyeceğine hiç şüphe yok. %p Mehmet abiyle beni HC-3X ile bir tutmuşsunuz keşke olabilsem :laugh: ama ilk fırsatta bu üniteden birtane de ben edinmek istiyorum. :lollol:

Saha da gayet müsait görünüyor heli uçurmak için. Eve yakın biryerlerde kaçak uçuş yapılabilecek alternatif sahalar olması süper birşey gerçekten. :coolxf:

Paylaşım için çok teşekkürler abi, uçtuğunuzu görmek bile büyük bir keyif verdi bana izlerken. :D

İnşallah ilk fırsatta görüşmek dileğiyle. :saygilar:

Türker selamlar
Biraz pilotajım gelişti ise bilki senin sayendedir, Teşekkürler
buluşma günümüzü bekliyorum...

Mordo bey, tebrikler! Öyle görünüyor ki artık "kuş yuvadan uçmuş!" :bravo: Bundan sonrası çorap söküğü gibi gelir artık! Buluşmadan beni de haberdar ederseniz sevinirim, hala bir HK 450'im var. :)

Tebrik ederim Mordo abi , kısa zamanda sağlam bir pilot oldun.Artık acemilik bitmiş görünüyor.Güzel uçuşlarını zevkle seyredeceğim..... :saygilar:

Ömer bey selamlar
Sizi haberdar ederim.

Hakan bey teşekkür ederim
selam ve sevgiler.

KENDİM UÇURMUŞ KADAR SEVİNDİM.DURMAK YOK DEVAM MORDO BEY.ELİNİZ İYİCE ALIŞMIŞ

Hüseyin teşekkür ederim
Selam ve sevgiler.