[Video]: Sab 380 kurulum ve maiden uçusu

Aynen Mesut bu iş yanında başka bir modelci varsa çok daha keyifli oluyor.

Konya ekibi şu an pek aktif değil ne yazık ki ve ekipte Helici olarak sadece Doğuş kardeşimiz var. Ama o da derslerden dolayı bu ara pek aktif olamıyor ne yazık ki :-\

Sana özelden Doğuşun telefonu gönderiyorum. Benim selamımı iletirsin. Bir ara mutlaka bir araya gelip tanışın. Senle beraber belki de Doğuş da yeniden sahalara dönmüş olur ;)

Mesut bey yeni modeliniz hayırlı olsun kırımsız uçuşlar diliyorum. :saygilar: Doğru adrestesiniz :RCKolik:

Mesut bey hayırlı olsun, yeni başlamanıza rağmen gerek sıfırdan model toplamanız, gerek ilk 6 kanala göre ilk uçuşunuz, forumu sıkı takip etmeniz beni çok mutlu etti. Dilerim ki daha çok böyle modelcilerle karşılaşırız :saygilar:

Hobide tutunacak kişiler daha girişten kendini belli ediyor.

Yolunuza bu şekilde sağlam adımlarla devam etmenizi dilerim :bravo:

380 hayırlı olsun, kısa sürede, gayet iyi bi seviye gelmişsiniz, tebrik ederim.

Paylaşımlarınınızın devamını bekliyoruz

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayırlı uğurlu olsun modeliniz, tebrik ederim, kırımsız uçuşlar :agreed:

Ellerinize saglik. İlk ucus boyleyse, devami cok daha guzel olacaktir :)

Abi hayırlı olsun ilk uçuş harika olmuş. Ben Meram'da oturuyorum. Aksaray yolu üzerinde bir pistimiz var. Genelde orada uçuyoruz. Piste dair konularda mevcut hatta forumumuzda. Mehmet Abi sağolsun numaramı size iletmiş. Ne zaman yardıma ihtiyaç olursa, mekanik olsun elektronik ayarlar olsun elimden geldiğince bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım. Hatta uçuşlara da katılırsınız. Videodan tam konumu çıkaramadım ama Aksaray yolundaki pistimizde rahattır. Telefonunuzu bekliyorum. :saygilar:

Doğuş' Alıntı:
Abi hayırlı olsun ilk uçuş harika olmuş. Ben Meram'da oturuyorum. Aksaray yolu üzerinde bir pistimiz var. Genelde orada uçuyoruz. Piste dair konularda mevcut hatta forumumuzda. Mehmet Abi sağolsun numaramı size iletmiş. Ne zaman yardıma ihtiyaç olursa, mekanik olsun elektronik ayarlar olsun elimden geldiğince bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım. Hatta uçuşlara da katılırsınız. Videodan tam konumu çıkaramadım ama Aksaray yolundaki pistimizde rahattır. Telefonunuzu bekliyorum. :saygilar:

Teşekkürler Doğuş, ben beyhekim hastanesi tarafındayım (real AVM) yanı, en kısa zamanda irtibata geçelim.