[Video]: Samsun Engiz

degefpv

Çalışkan Uye
Arkadaşlar öncelikle bu işi profesyonel yapan ve normal yamaç paraşütü aklınıza gelen bütün uçma işlemleriyle uğraşmış bir abim var ve engizde uçuşlar gerçekleştiriyor onunla konuşacağım eğer izin alabilirsem oraya bütün ekibi bekliyorum abim hakkında bir kaç video :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu uçuş olaylarına bende özenmiyor değilim ama nedense bedenen olayın içinde olmaktansa RC olanlar daha cazip geliyor bana, Yusuf Bey'le ilgili olduğunu tahmin etmişsinizdir. :lollol:

Türker Akgün' Alıntı:
Bu uçuş olaylarına bende özenmiyor değilim ama nedense bedenen olayın içinde olmaktansa RC olanlar daha cazip geliyor bana, Yusuf Bey'le ilgili olduğunu tahmin etmişsinizdir. :lollol:
Aynen Türker'im :laugh: Ben de zamanında yamaç paraşütüne bir ara merak sardım ama sonra nedendir bilinmez vazgeçtim ve yeni hobim başlamadan bitmiş oldu :lol: :lollol:

Böyle bir izin alınsa gelme, toplanma gibi bir durum olabilirmi üstadlar :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aynen Türker'im :laugh: Ben de zamanında yamaç paraşütüne bir ara merak sardım ama sonra nedendir bilinmez vazgeçtim ve yeni hobim başlamadan bitmiş oldu :lol: :lollol:
Mehmet abi acaba bu yamaç paraşütünü RC yapamaz mıyız ? Gördüğüm kadarıyla 2 servo yeterli, geriye kalan gopro ve FPV ekipmanları. :laugh: Bizim Kartepe'den atardık Sekapark'ta tutardık. :coolxf:

Yalnız yanlış anlaşılma olmasın aynı günde olmayacak bu dediklerim. Kartepe'den attığımızı Kartepe'de tutacağız, Sekapark'tan attığımızı da Sekapark'ta. :laugh:
Sonrada herkese Kartepe'den attık Sekapark'ta tuttuk diyeceğiz. Yemin etsek başımız ağrımaz. :lollol: :lol:

Muhammed Ali DEGE' Alıntı:
Böyle bir izin alınsa gelme, toplanma gibi bir durum olabilirmi üstadlar :saygilar:
Nasıl bir izin alınacak anlamadım Muhammed ?

Kullanılacak alan hava alanı gibi baya büyük yani izin dediğim bir konuşacağım abimle müsade olursa toplanılırmı demek istemiştim abi :)

Muhammed Ali DEGE' Alıntı:
Kullanılacak alan hava alanı gibi baya büyük yani izin dediğim bir konuşacağım abimle müsade olursa toplanılırmı demek istemiştim abi :)
Samsun'da da mutlaka modelciler vardır ve biryerlerde toplanıyorlardır diye düşünüyorum Muhammed. Bence biraz araştırırsan nerde uçtuklarını kısa zamanda öğrenirsin. ;)

Eğer yoksa dediğin gibi alan gerçekten modelcilik için çok müsait, gayet keyifli bir ortam olur. %p

Uçuşlara başlarsanız hemen forumumuza Samsun ilimizi ekler, buluşmalarınızı keyifle takip ederiz. :thumbup:

Bilgilendirme için teşekkür ederim abi araştırmaya başlıyorum %p