[Video]: T-Rex 800 PRO DFC Emre Yolcu Balikesir

helikopter ben burdayım diyor. maşallah . Çok beğendim. tekrar hayırlı olsun.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle herkese güzel temennileri için ayrı ayrı teşekkür ederim . Uçuşta keyif verdiyse ne mutlu . :yuppi:
Genel olarak değerlendirecek olursak tabi ki guc/kütle oranının nitroya gore yüksek olması makinenin uçuş karakteristiğine inanılmaz yansıyor.
Ayrıca beslenen gucun kesintisiz olmasıda alışık olmadıgım bir durum tabi ve kontrolüne alışmam gerekiyor :) nitroda (%20nitro için soyluyorum tabi) belli bir seviyenin üzerinde yuklenildiğinde
devir düşüyor ve bununla paralel gücüde kaybediyoruz dolayısıyla harakete kısa sureliğine ara veriyoruz.Elektiriklide böyle bir durumun olmaması çok güzel ve insanı baya bir
gaza getiriyor .Şuan ki sıkıntılarımdan biri uçuş suresi ; kumanda vakit doldu dediğinde hadi bukadar kısamı diyorum içimden ama alışılır. Nitro da vaktimi en çok
alan şeylerden biri uçuş sonrası temizliği oluyor hatta sırf kirlenicek diye uçurmadığımı bilirim elektriklide kir olmaması o artık bıkkınlık
getirmiş temizleme seanslarından kurtardı beni:) Tabi nitronun da keyfi ayrı benm için :D :RCKolik:

Çok güzel bir nitro vs elektrikli özeti olmuş... %p

Güzel model hayırlı olsun.
Uçuş ayrı bir güzeldi. Bideoyu ilk açtığımda Alan Szabonun uçuşunu izlediğimi sandım. :bravo:

Hayırlı olsun Emre kırımsız uçuşlar dilerim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni model hayırlı olsun Emre %p
Sticklerine sağlık süper uçuş olmuş kardeşim :bravo:

hayırlı olsun ,kırımsız uçuşlar :thumbup: