[Video]: Tutor Maiden Flight

Fatih bey çok güzel gidiyordu herşey ne oldu öyle :eek:

Loopu da güzel atlatmıştı Coşkun Bey oysa. :laugh:

Videoyu çok güzel derlemişsiniz, müzikler editleme çok hoş olmuş bence. Paylaşım için teşekkürler. :saygilar:

Fatih MERCAN' Alıntı:
Alçak uçuş yaparken birden konuverdi. Daha uçacaktım aslında :D
Öncelikle pekte bir hasar olmaması iyi olmuş :) Epey uçmuş gözüküyorsunuz ya pil bitti ya da sizin konsantrasyon :rolleyes:

Türker'e katılıyorum, video çok güzel düzenlenmiş, muzik seçimi çok hoş :thumbup:

Zaten girişte insanı koparıyor : Kamera: Coşkun Aydın (Hobiden soğuttuğum insan) :laugh:

Özetle benim gördüğüm kadarıyla eğlenceli ve güzel bir akşamüstü uçuşu olmuş. Şahsen ben bu keyfi videoyu izlerken yakaladım %p

Mehmet bey kendisinde bir ışık var arkadaşın (Coşkun' un) fakat birisinin çekip çıkarmasını bekliyor. Meraklı olduğundan sürekli takılır bana. Birkaç Polaris denemesinden sonra abi beni hobiden soğuttun daha başlamadan demişti :D Ama önceki gün yakaladım internetten trainer model bakarken yakaladım yakındır kan bulaştı bikere ağzına :D

Fatih MERCAN' Alıntı:
Mehmet bey kendisinde bir ışık var arkadaşın (Coşkun' un) fakat birisinin çekip çıkarmasını bekliyor. Meraklı olduğundan sürekli takılır bana. Birkaç Polaris denemesinden sonra abi beni hobiden soğuttun daha başlamadan demişti :D Ama önceki gün yakaladım internetten trainer model bakarken yakaladım yakındır kan bulaştı bikere ağzına :D
Fatih Bey,

Ben modelciliği "Uçuk Mikrobu"na benzetiyorum. Vücuda bir kere girince malum tedavisi yok. Ne zaman bünye zayıf düşse hemen ortaya çıkıyor. Bu yüzden de modelciliğin hangi koluna gönül verirsen ver, artık iflah olmuyorsun :laugh:

çok merak ediyorum bu acıyı yaşamamış hiç kırım olayı başından geçmemiş biri varmıdır :) geçmiş olsun