Windows 10 ve simülasyon

Mustafa Hacılar

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar aramızda windows 10 işletim sistemine geçen var mı, varsa simülasyon programlarında herhangi bir problem oldu mu ?

Windows 10 ve simülasyon

phoneix kullanıyorum ,sıkıntı yok aynen çalışmaya devam

Windows 10 ve simülasyon

mustafa hacılar' Alıntı:
Arkadaşlar aramızda windows 10 işletim sistemine geçen var mı, varsa simülasyon programlarında herhangi bir problem oldu mu ?
Benim de merak ettigim bir soruydu, guzel oldu Mustafa :thumbup:

Windows 10 ve simülasyon

Win 10 realflight 7.5 hic sorun yok, canavar gibi :)

Windows 10 ve simülasyon

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Benim de merak ettigim bir soruydu, guzel oldu Mustafa :thumbup:

Sağol abi, aklıma takılmıştı yeni bir sistem bazı programlarda sorun olduğunu duymuştum sim i etkiler mi diye düşündüm, ama genelde sorun yok galiba öyleyse güzel win 10 a geçişe devam :halay:

Windows 10 ve simülasyon

bende win 10 da phoenix kullanıyorum sıkıntı yok ama win 10 da hala nedenini anlayamadığım bir dosya gezgini sorunu var. sürekli kendini yeniliyor :D

Windows 10 ve simülasyon

Benim Phoenix çalışmıyor win 10 da TODO:çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Sizce ne yapabilirim?

Windows 10 ve simülasyon

bülent kenar' Alıntı:
Benim Phoenix çalışmıyor win 10 da TODO:çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Sizce ne yapabilirim?
Şahsen Real Flight kullanıyorum ama kullandığınız Phoenix hangi versiyon olduğunu belirtirseniz, arkadaşlar yardımcı olmaya çalışacaktır ;)

Windows 10 ve simülasyon

Şahsen Real Flight kullanıyorum ama kullandığınız Phoenix hangi versiyon olduğunu belirtirseniz, arkadaşlar yardımcı olmaya çalışacaktır ;)
Phoenix 4 kurmaya çalışıyormuş arkadaş olmuyormuş bende 5.0 setup linkini verdim sonucu buradan paylaşır umarım.

Windows 10 ve simülasyon

Bende win10 phoenix 4.0 var sorunsuz açıyor

Windows 10 ve simülasyon

Sabahtan beri uğraşıyorum hala hata veriyor. kaldırıp tekrar yükledim. Yine olmadı. phoenix 3,0 yüklü.

Windows 10 ve simülasyon

Bende de 3 yüklüydü herhangi bir değişiklik yapmadan devam ettim kullanmaya sorun çıkarmadı.

Windows 10 ve simülasyon

5.0 yükledim.Düzeldi.

Windows 10 ve simülasyon

Bu hatayı verdiğinde ikon üzerinde sağ tuşa basıp yönetici olarak çalıştır dediğimizde düzelmesi lazim .